Od 25 lat dbają o nasze oczy

artykuł sponsorowany 

Od 1995 roku jesteśmy z Państwem jako lokalna firma, świadcząca usługi w trosce o dobre widzenie i zdrowie oczu.

Nasza działalność rozpoczęła się od przekształcenia w gabinet okulistyczny części mieszkania przy ul. Północnej w Strzelcach Krajeńskich. Po dwóch latach całe mieszkanie zmieniło się w mały rodzinny salon optyczny, gabinet lekarza okulisty i warsztat.

Od 2007 roku Gabinet Okulistyczny zyskał nową lokalizację przy ul. Wojska Polskiego. Pracownia optyczna z własną szlifiernią serwuje gotowe okulary w 30 minut. Dyplomowany rzemieślnik optyk Ryszard, poza zamiłowaniem do roślin i motoryzacji, chętnie spędza czas na majsterkowaniu. Jego złota rączka wyratowała wiele par okularów. Salon optyczny to ponad 800 opraw okularowych w stałej ekspozycji.

Gabinet okulistyczny dr Grażyny to miejsce przyjazne dla dzieci i dorosłych. Zapewnia profesjonalną pomoc w nagłych urazach, wnikliwą ocenę wady wzorku, a także wczesną diagnostykę schorzeń układu wzrokowego. Miłość do muzyki i kinematografii możecie zauważyć, gdy starannie dobranymi słowami i ze zmienną intonacją Pani doktor przedstawia diagnozę i zalecenia swoim Pacjentom.

Od 2017 roku na stałe do grona specjalistów dołączyła optometrystka Beata. Pod jej czujnym okiem dokonuje się większość doborów opraw okularowych, a także badania określające moce korekcji okularowej i soczewkami kontaktowymi. Jest wizjonerką. Jej kreatywność i zaangażowanie przyczyniło się do kolejnych zmian, które dokonują się w roku 2021! Otwarcie kolejnej specjalistycznej części salonu – Gabinetu terapii widzenia. Jest to cześć w której wykonujemy ćwiczenia wzrokowe ortoptyczne i optometrycznej (leczenie niedowidzenia, zeza, zaburzeń ruchów oczu). 

Od roku 2018 gościnne badania wzorku wykonuje optometrysta Filip. Konkretnie sprecyzowane rozwiązania i doskonała strategia badań to przypadłości wynikające z charakteru szachisty.

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Facebook firmy, gdzie znajdują się najświeższe informacje o promocjach i różnych akcjach profilaktycznych – https://www.facebook.com/OptykSzczepaniak

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content