Specjaliści od organizacji przyjęć

Artykuł sponsorowany

Działalność C&D Agnieszki Olejniczak skupia się na organizacji imprez o przeróżnej tematyce. Począwszy od chrzcin, przez komunie, wesela, po jubileuszowe trzydziestki czy sześćdziesiątki. Dla C&D nie ma rzeczy niemożliwych.

Dziewięcioletnie doświadczenie w branży pozwala na profesjonalne zorganizowanie każdej uroczystości. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół, świadczy o precyzji i wysokości świadczonych usług. Swoją ofertę kierują do osób prywatny i firm. Z nimi można zorganizować różnego rodzaju przyjęcia t.j. wesela czy urodziny. Organizacja imprezy masowej, integracyjnej czy koncertów z dostępnym sprzętem muzycznym, oświetleniowym czy licznymi imprezowymi gadżetami sprawia, że wydarzenie staje się niezapomniane.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Po uwagę brane są okoliczności przyjęcia a także możliwości finansowe. Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników służy pomocą na każdym kroku. Na bieżąco są z nowościami pojawiającymi się na rynku, najciekawsze propozycje zamieszczane są w ofercie.

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń. Warto mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Eksperci zadbają o każdy szczegół, kwiaty, dekoracje stołów, ozdoby na sali czy wystrój kościoła. O oprawę muzyczną też nie trzeba się martwić. Takie rozwiązania są idealne dla zapracowanych nowożeńców, którym brakuje czasu na załatwienie wszystkiego samemu.

Oferta skierowana jest dla klientów z całego województwa lubuskiego. Kontakt: 794 333 976.

red.

C&D Agnieszki Olejniczak to także profesjonalna obsługa kelnerska danego wydarzenia

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content