Walentynkowe atrakcje weekendowe

Strzelecki Ośrodek Kultury zaplanował weekendowe atrakcje walentynkowe. W piątek i sobotę na zakochanych (i nie tylko) czekają liczne niespodzianki.

filmW piątek 12 lutego o godz. 19:00 w Spichlerzu Strzelecki Klub Filmowy wyświetla film „Co się wydarzyło w Madison County”. Jednocześnie odbędzie się otwarcie wystawy plakatów filmowych „Najsłynniejsze filmy o miłości 1904-2015”. Ale to nie koniec piątkowych atrakcji! Tego dnia przewidziany jest też konkurs na najlepszy wypiek walentynkowy. Wypieki (babeczki, ciasta, ciasteczka itp.) należy przynosić do Spichlerza 12 lutego do godz. 18:00. Komisja dokona oceny wypieków i ogłosi wyniki tuż po seansie filmowym. Do wygrania m.in. książka kucharska Gordona Ramsaya, bilety do kina Helios, walentynkowe kubki, kieliszki, rękawice kuchenne retro itp.

 

 

www

W sobotę 13 lutego o godz. 17:00 na sali widowiskowej SOK-u odbędzie się z kolei koncert walentynkowy. Zaśpiewają nasi lokalni artyści. Strzeleckie zespoły oraz wokaliści w romantycznej atmosferze i scenerii wykonają najpiękniejsze piosenki miłosne.

W tym roku organizatorzy przygotowali nie tylko niespodzianki wokalne. Każdy uczestnik koncertu bierze udział w loterii, w której wygrać można trzy vouchery na kolację walentynkową w trzech różnych restauracjach strzeleckich.

Tego nie można przegapić! Wstęp wolny.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content