Wirtualne targi pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich zaprasza pracodawców z województwa lubuskiego do wzięcia udziału w targach online 29 maja 2019.

Discover Poland ! Work with us to wydarzenie on-line, które odbędzie się 29 maja 2019 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 (CET) przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

Głównym celem targów jest wsparcie polskich pracodawców w dotarciu do osób poszukujących pracy z innych państw Unii Europejskiej, w tym Polaków przebywających w kraju jak i za granicą, upowszechnianie informacji nt. warunków życia i pracy oraz sytuacji na rynku pracy w Polsce, a także zasad bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy w innych krajach. Targi ukierunkowane są na branże takie jak: sektor nowoczesnych usług dla biznesu (tzw. Business Services Sector) w szczególności specjaliści IT, procesów finansowo – księgowych, procesów kadrowo-płacowych, obsługi klienta, telemarketingu oraz przemysł poszukujący techników i wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych różnych branż.

Aby wziąć udział w Targach wystarczy zarejestrować konto wystawcy na www.europeanjobdays.eu, a następnie zgłosić swoją ofertę pracy. Rejestracja odbywa się w języku angielskim, udział w targach jest bezpłatny. Rejestracja pracodawców i publikacja aktualnych ofert pracy trwa do 24 maja br.

Portal przygotował również krótkie filmy instruktażowe jako wsparcie dla osób korzystających ze strony. Filmy dostępne są pod linkiem: https://www.europeanjobdays.eu/en/video-tutorials

W dniu targów zarejestrowani wystawcy, w godzinach od 10:00 do 14:00, będą mogli porozmawiać z kandydatami za pośrednictwem indywidualnych chat’ów on-line.

Wydarzeniu będą towarzyszyły również ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny.

Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Gdańsku, Białymstoku i Katowicach.
Szczegółowych informacji nt. wydarzenia udzielają doradcy EURES:
WUP Gdańsk: e_staniewicz@wup.gdansk.pl
WUP Katowice: akopczyk@wup-katowice.pl
WUP Białystok: michal.raciborski@wup.wrotapodlasia.plbeata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl

Serdecznie zapraszamy!

Strona internetowa wydarzenia: https://www.europeanjobdays.eu/en/events/discover-poland-work-us

 

informacja Powiatowego Urzędu Pracy

Więcej na stronie PUP

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content