Przyjdź na trening dla kandydatów do policji

Lubuska policji zaprasza wszystkich kandydatów oraz osoby zainteresowane wstąpieniem w jej szeregi na trening. Pod okiem policjantów będzie można przygotować się do testu sprawności fizycznej i przystąpić do próby pokonania elementów toru przeszkód. Zajęcia przeprowadzone zostaną 11 i 25 kwietnia w Zielonej Górze oraz 18 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim.

Lubuska Policja po raz kolejny organizuje doskonalenie umiejętności sprawnościowych dla chętnych do pracy w policji. To odpowiedź na oczekiwania tych, którzy chcą wstąpić w szeregi naszej formacji. Dzięki temu, każdy kandydat lub osoba zainteresowana może spróbować swoich sił. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę lubuskiej policji, którzy przez całe zajęcia służą radą i pomocą, by kandydaci sprawnie poradzili sobie z czasem, w jakim należy ukończyć tor przeszkód.

Najbliższe zajęcia odbędą się:

– 11 kwietnia w sali gimnastycznej Uniwersytetu Zielonogórskiego, Campus B, Al. Wojska Polskiego 69 w godzinach 10.00 – 14.00 w ramach dnia z Lubuską Policją,

– 18 kwietnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 12 im. Jana III Sobieskiego w Gorzowie Wlkp. przy ul. Śląskiej 20 w godzinach 16.30 – 18.00,

– 25 kwietnia w sali gimnastycznej obiektu Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. zlokalizowanym w Zielonej Górze przy ul. Strzeleckiej 22 w godzinach 11.00 – 13.00.

Na podstawie informacji prasowych KPP Strzelce Kraj.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content