Centrum Ogrodnicze „Sąsiad” zaprasza

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wiosna to czas, kiedy warto pomyśleć o swoim ogrodzie, działce bądź balkonie. 17 marca w Strzelcach, w Centrum Ogrodniczym „Sąsiad” Anety i Tomasza Tarkowskich odbył się dzień otwarty dla mieszkańców, którzy od 17 lat w tym miejscu, a od 35 lat w Strzelcach zakupują produkty do pielęgnacji swoich ogrodów. Rodzinna atmosfera, profesjonalna obsługa oraz szeroki asortyment złożony z polskich produktów to ich znak rozpoznawczy.

Centrum Ogrodnicze „Sąsiad” (wcześniej Sklep Ogrodniczy M. Wysocka) od 1983 roku jest sprzedawcą w branży ogrodniczej w naszej gminie. To rodzinny biznes, prowadzony już od dwóch pokoleń. – Biznes przejąłem po teściach i prowadzę go wraz z żoną, pomagają nasze dzieci. O wizerunek firmy dba mój szwagier Dariusz Wysocki, na którego zawsze możemy liczyć – mówią właściciele, Aneta i Tomasz Tarkowscy. Na ponad 200 m2 powierzchni zgromadzili wszystko, co jest niezbędne do założenia, pielęgnacji i korzystania z uroków ogrodu, działki, a nawet Twojego balkonu. Firma od samego początku swojej działalności za główne cele stawiała sobie zadowolenie i zaufanie kupujących. Codziennie starają się osiągnąć te cele oferując każdemu klientowi dobre ceny, najlepszą jakość, jak najszerszy wybór towarów oraz najwyższe standardy obsługi. Centrum Ogrodnicze „Sąsiad” posiada kilka tysięcy produktów dla rolników, sadowników i ogrodników, ale również dla miłośników i hobbystów ogrodnictwa. Sklep specjalizuje się w sprzedaży drzew i krzewów ozdobnych, owocowych oraz bylin, artykułów ogrodniczych: od nasion (warzyw, kwiatów, traw) i cebul kwiatowych poprzez doniczki (szeroki wybór wzorów i kolorów donic plastikowych polskiej marki Lamela), narzędzia ogrodnicze, nawozy, podłoża, korę ozdobną, butle do wina i pozostałe akcesoria winiarskie, środki ochrony roślin oraz artykuły do przetwórstwa domowego. – Rośliny sprzedawane w naszej firmie są najwyższej jakości, wolne od szkodników i chorób oraz pochodzą od najlepszych producentów branży ogrodniczej. Wszystkie są również przystosowane są do naszych warunków klimatycznych i glebowych – mówią właściciele firmy.

Dni otwarte, rozpoczynające sezon wiosennych przygotowań na naszych terenach zielonych organizowany jest w Centrum Ogrodniczym „Sąsiad” od wielu lat i cieszy się dużym zainteresowanie. Do każdego zakupu klient ma możliwość wyboru prezentu, a wybór jest bardzo bogaty od drobnych gadżetów w formie długopisów, nasion po środki ochrony roślin czy podłoża. W międzyczasie skosztować można domowe ciasto oraz napić się ciepłego napoju. Wszystko w radosnej, rodzinnej atmosferze, która towarzyszy kupującym. Na temat roślin, nawozów, nasion można porozmawiać z przedstawicielami handlowymi wiodących marek, jak i właścicielami firmy mającymi ogromne doświadczenie w branży ogrodniczej, którzy fachowym doradztwem służą swoim klientom na co dzień. Na koniec organizowana jest loteria paragonowa, gdzie w tym roku do wygrania były 2 wysokiej klasy opryskiwacze. – Zachęcamy do odwiedzenia do naszego centrum ogrodniczego. Dla stałych klientów oferujemy kartę rabatową z 5 % upustem. Chcemy aby Twój Ogród był jeszcze piękniejszy. Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00 (w okresie kwiecień-wrzesień) oraz od 9.00-17.00 (w pozostałych miesiącach) a także w soboty, w godzinach 8.00 -14.00 – dodają właściciele.

Foto. CENTRUM OGRODNICZE „SĄSIAD” ZAPRASZA – red.

Artykuł pochodzi z wydania papierowego Ziemi Strzeleckiej nr 6/2018.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content