Tancerz Remember the Feeling w sylwestrowej ekipie Agustina Egurrola

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Część mieszkańców spędzi tę noc przed telewizorami. Widzowie kanału TVP2  staną się świadkami niezapomnianego widowiska! Na scenie wśród grupy tanecznej Volt wystąpi strzelczanin, Dariusz Kowalewski z Remember the Feeling.

Sylwester z Dwójką i Radiem ZET będzie miał uroczystą oprawę. Na scenie pojawi się wielu uznanych artystów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Zakopiańska impreza zyska także taneczny wymiar. Jak informują organizatorzy rozległy teren w centrum miasta ze wspaniałym widokiem na Giewont – stanie się największym parkietem tanecznym w Europie. Bawić się na nim będzie mogło kilkadziesiąt tysięcy osób! O oprawę choreograficzną przedsięwzięcia dba sam Agustin Egurrola i jego tancerze z grupy Volt.

Volt to zawodowa i profesjonalna grupa taneczna posiadająca w swoim składzie najlepszych tancerzy w Polsce. Różnorodność talentów i wszechstronność stylów tanecznych to główne cechy wyróżniające ten niepowtarzalny zespół.

Zasilić szeregi owego zespołu to nie lada sukces, na który mocno zapracował strzelczanin Dariusz Kowalewski. Tancerz Remember the Feeling od wielu dni uczestniczy w wyczerpujących, wymagających próbach a już jutro o godzinie 20:00 w TVP2 będziemy mogli zobaczyć go w wyjątkowych choreografiach. Tancerze zaprezentują sambę, jive’a, walca, rock n’rolla i energetyczny taniec góralski. O wrażenia ze współpracy z wybitnym choreografem i ekipą zapytamy Dariusza po powrocie z Zakopanego.

Dariusz Kowalewski

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content