0

Tylko bezbramkowy remis

Celuloza Kostrzyn—LZS Bobrówko 0 : 0

W przedostatniej kolejce spotkań gorzowskiej klasy okręgowej LZS Bobrówko zmierzył się z beniaminkiem, jedenastką Celulozy w Kostrzynie nad Odrą. Drużyna Marka Ułasowca wystąpiła w tym meczu osłabiona brakiem Jarka Staszaka i Adriana Walaszczyka, co z pewnością nie było bez znaczenia na końcowy wynik meczu. Pierwsze 45 minut pojedynku było bardzo wyrównane.

Obie drużyny prowadziły otwartą grę, stwarzając raz po raz groźnie wyglądające akcje pod bramką rywala. Bardzo dogodnej sytuacji nie wykorzystał Mateusz Sobecki, który mając przed sobą tylko bramkarza gospodarzy, a obok siebie czterech kolegów w polu karnym, oddał niecelny strzał w kierunku bramki. Bliski zdobycia gola był Piotr Dziurłaj, wykonując rzut wolny z odległości ok. 30 metrów. Dokładnie mierzona piłka przeszła obok muru i musnęła słupek bramki przy samej ziemi, lecz od zewnętrznej strony.

W drugiej części gry zespół gości posiadał zdecydowaną przewagę optyczną, której niestety nie zdołał udokumentować zdobyciem bramki. Końcowy gwizdek sędziego gospodarze przyjęli z radością, zdobywając cenny punkt z drużyną zajmującą trzecie miejsce w tabeli.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content