Trwa sprzedaż wyjątkowych mieszkań

W nowym budynku przy ulicy Północnej 41 do sprzedaży przeznaczonych jest 9 mieszkań o powierzchni użytkowej od 35 do 86 m2. Nowoczesne budownictwo i świetna lokalizacja sprawiają, że oferta warta jest sprawdzenia.

Budynek zlokalizowany jest w Strzelcach Krajeńskich przy ulicy Północnej 41 w pobliżu ścisłego centrum miasta. Budynek składa się z parteru i dwóch pięter. Cały przeznaczony jest na lokale mieszkaniowe. – Mieszkania zostaną oddane do użytku Klienta w stanie deweloperskim, ale już w nim zawarte będzie wyposażenie wykonane z materiałów wysokiej jakości w tym m.in. instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna, domofonowa, dzwonkowa, zainstalowany osprzęt elektroinstalacyjny, zainstalowany domofon oraz dzwonek drzwiowy, instalacja antenowa, zainstalowane grzejniki firmy Purmo, ogrzewanie na gaz, piece kondensacyjne Junkers w każdym lokalu, dzięki którym każdy z Lokatorów zapłaci za ciepło tylko tyle, ile realnie sam zużyje,ściany wykończone tynkiem nakładanym maszynowo i zagruntowane jednokrotnie farbą w kolorze białym, posadzki betonowe, stolarka okienna, parapety wewnętrzne i zewnętrzne parapety z kwarcyto-granitu, okna firmy Aluplast, drzwi zewnętrzne, balkon (mieszkania usytuowane powyżej parteru), porotonowe ściany, płytki granitowe na balkonach, tarasach i na klatce schodowej, parking na podwórku i 7 miejsc parkingowych przed budynkiem. Ponadto istnieje możliwość rozbudowy poddasza. – Od początku zwracałem szczególną uwagę na wysoką jakość materiałów, która zapewni odpowiednią trwałość wykończenia. Uzyskany dzięki zastosowanym materiałom standard mieszkań zapewni mieszkańcom znaczne oszczędności w bieżącej eksploatacji mieszkania – tłumaczy zalety takiego rozwiązania właściciel nieruchomości, specjalista w branży budowlanej z ponad 20-letni doświadczeniem Paweł Rogielski. Do kupienia są: 4 mieszkania o pow. 60 m2 (dwa z balkonem), 1 mieszkanie 35 m2 przystosowane dla osób niepełnosprawnych, 2mieszkania o pow. 50 m2 z małym tarasem, 1 mieszkanie o pow. 70 m2 z balkonem i 2 mieszkania o pow. 86 m2 z balkonami. Cena za metr kw. to 3 400 zł brutto. Mieszkania o wielkości 86 m2 – istnieje możliwość negocjacji ceny. Co istotne, oferowane mieszkania to mieszkania bezczynszowe.

Istnieje również atrakcyjna oferta wynajmu apartamentu przy ulicy Brygady Saperów 18. Jest to lokal trzypiętrowy, w całości wyposażony, o wielkości 90m2 z tarasem i wysokim standardem wykończenia (drewniane podłogi, drzwi, ogrzewanie gazowe, granitowa kuchnia, dębowe schody, na wyposażeniu wysokiej klasy sprzęt AGD).

Osoba do kontaktu: Paweł Rogielski tel. 514 579 796.

Artykuł sponsorowany

Północna 41

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content