LZS Bobrówko z nowymi władzami

W sobotę 25 lutego w Bobrówku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze LZS „Krok”Bobrówko. 

Spotkanie, na które przybyli zawodnicy, dotychczasowe władze oraz sympatycy piłki nożnej rozpoczęło się od złożenia sprawozdania za minioną kadencję przez prezesa Marcina Danielewicza. W swoim wystąpieniu wspomniał między innymi o tym, jak podjął się tego trudnego zadania po zmarłym nagle Ryszardzie Daszczyku. Pomimo radykalnej poprawy infrastruktury (nowy obiekt szatni, poprawa nawierzchni boiska dzięki systemowi nawodnienia, nowoczesne budki dla zawodników rezerwowych itd.) wyniki gry drużyny występującej w klasie okręgowej były coraz słabsze. W efekcie czego zespół LZS-u został zdegradowany do klas „A”. Po dwóch latach gry na poziomie dającym nam miejsca w środku tabeli przyszły lepsze czasy dla naszego klubu. Do drużyny powróciło kilku dobrych zawodników, dzięki czemu po rundzie jesiennej sezonu 2022/2023 zajmujemy wysokie 3. miejsce w tabeli i realnie mamy szansę na powrót do klasy okręgowej. Na koniec prezes Danielewicz podziękował piłkarzom, ustępującemu zarządowi oraz wszystkim sympatykom zaangażowanym w pracę klubu. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Jerzy Cichocki przedstawił wniosek komisji o udzielnie Zarządowi absolutorium, który zebrani przegłosowali jednogłośnie. W dalszej części zebrania wybrano siedmioosobowy nowy Zarząd, który ukonstytuował się następująco: Marcin Danielewicz – prezes; Daniel Daszczyk – wiceprezes; Krzysztof Szafran – skarbnik; Krzysztof Królikowski – członek; Jacek Lewera – członek; Tadeusz Masłowski – członek; Czesław Ulański – członek. Wybrano także trzyosobową Komisję Rewizyjną w składzie: Jerzy Cichocki, Waldemar Grzybowski i Dariusz Walkiewicz. 

Na zakończenie prezes Marcin Danielewicz powiedział: – Chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za udzielenie absolutorium, a przede wszystkim za ponowny wybór na funkcję prezesa naszego klubu. Wyrażam nadzieję, że przy wsparciu wiceprezesa, skarbnika, członków zarządu oraz wielu bezimiennych osób, którzy mają na uwadze dobro klubu, będziemy mogli realizować cele, jakie stawiamy sobie na najbliższe lata. Będziemy starali się stworzyć jak najlepsze warunki  do rozwoju piłki nożnej w Bobrówku. Za dwa tygodnie rozpoczynamy wiosenną rundę rewanżową, w której będziemy chcieli powalczyć o awans do klasy okręgowej. Biorąc pod uwagę dobre wyniki z rundy jesiennej uważam, że nie jesteśmy bez szans. 

JC

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content