FINAŁ WOŚP JUŻ ZA CHWILĘ

W niedzielę, 29 stycznia, po raz 31. Strzelce zagrają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Strzelecki sztab zdradza pierwsze atrakcje, które przygotował na tegoroczny finał.

Całość odbędzie się w siedzibie Strzeleckiego Ośrodka Kultury. Gwiazdą będzie duet MEZO i Ewa Jach. Ich koncert organizatorzy zaplanowali na godz. 17:00. Jeszcze przed samym finałem, 21 stycznia (sobota) odbędzie się turniej w Darta. Przeprowadzi go Mateusz Rewko, a rozgrywki odbędą się w „Restauracji na Ludowej” (zapisy w restauracji, bądź pod numerem tel: 667 315 117). W piątek (27 stycznia) na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 odbędzie się Turniej Halowej Piłki Nożnej. Zapisać się można bezpośrednio u organizatora – Andrzeja Bajko, który już tradycyjnie poprzez zawody sportowe pomaga w kwestowaniu. Wpisowe ustalone zostało na min. 250 zł od drużyny. W samym dniu finału, z samego rana wystartują Zawody Wędkarskie organizowane przez koło PZW nr 1. Zbiórka na plaży jeziora Górnego o godz. 8:00. Również w dniu finału, ale na plaży w Długiem, KB Pento zorganizuje morsowanie z sauną. W samym Ośrodku Kultury, od godz. 15:00 rozpocznie się część artystyczna. Główne licytacje przeprowadzone zostaną o godz. 16:00 i 18:00. W trakcie finału, organizatorzy za sprawą Kół Gospodyń Wiejskich i sołectw uruchomią Przystanek Smaków, gdzie będzie można skosztować pysznych domowych wypieków i dań. Pojawi się również fotobudka 3D. – Kolejny raz łączymy wszystkie serca by pomagać innym. Jak co roku liczymy na Waszą pomoc. Strzelce nie raz udowodniły, że potrafią pomagać. Ciągle jeszcze pracujemy nad finałowymi atrakcjami – mówi Michał Huber, szef sztabu.

TY TEŻ MOŻESZ POMÓC

Przekaż fanty na licytację. Gadżety, książki, koszulki, płyty, upominki czy talony na wszelkiego rodzaju usługi. Te i wiele innych fantów można przekazać na licytację, podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gadżety te będą licytowane na scenie głównej podczas Koncertu Finałowego, ale również w internecie. Dostarczyć je można do Strzeleckiego Ośrodka Kultury przy ul. Wojska Polskiego 7, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-18:00.

red

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content