„GRA O MURY” – STRZELCE MAJĄ WŁASNĄ PLANSZÓWKĘ

Strzelce doczekały się własnej planszówki. Gra oparta na starej zasadzie „wykup wszystko” i doprowadź do bankructwa przeciwników, oparta została na historii naszego miasta. Powstanie gry zostało dofinansowane przez Unię Europejską, w ramach Euroregionu Pro Europa „Viadrina”.

„Stworzenie gry planszowej opartej na wspólnej historii miasta” – zadanie pod tym tytułem otrzymało dofinansowanie z Funduszu Małych Projektów (FMP) Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020. Nad projektem wspólnie pracowały miasta partnerskie: Strzelce Krajeńskie i Angermünde. W grze znajdziemy historyczne budynki, ciekawostki, postaci (np. Merkelin, Ludwig Noster) i wydarzenia z historii naszego miasta. Wszystko w wyjątkowej szacie graficznej. Grając w „Grę o mury” spędzicie świetnie czas z przyjaciółmi, a zarazem poznacie historię Strzelec Krajeńskich.

Red

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content