DOBRA PRACA ZA GRANICĄ – JAK JĄ ZDOBYĆ?

artykuł sponsorowany

Agencja Zatrudnienia Efekt skutecznie działa od ponad 10 lat. Zajmuje się zatrudnianiem pracowników w charakterze opiekunki i opiekuna seniorów w Niemczech. Pomogła znaleźć dobrze płatną pracę już kilku tysiącom osób. Chcesz dołączyć do tego grona? Przyjdź na najbliższe spotkanie!

Agencja Zatrudnienia Efekt na rynek weszła w marcu 2011 roku. Od tamtej pory przyjęła łącznie 25.000 CV i pomogła znaleźć zatrudnienie dla 7.500 osób. Oferty, które Agencja proponuje, związane są ze stanowiskiem opiekuna i opiekunki osób starszych w Niemczech, dlatego jeśli ktoś szuka pracy w takim charakterze, bez wahania powinien zgłosić się właśnie do Agencji Efekt. To także znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie są zadowoleni z obecnej pracy, chcą zarabiać lepiej, na niemieckich warunkach, po prostu polepszyć swój byt. 

Znajomość języka mile widziana, ale to nie jest warunek konieczny. Wiek również nie gra roli, liczy się jedynie chęć podjęcia pracy. Co ważne, zatrudnienie odbywa się na warunkach niemieckich, a to nie jest wcale standardem na obecnym rynku. Pracownicy Agencji pomogą we wszystkich formalnościach, nikogo nie zostawią bez pomocy, załatwią niezbędne dokumenty i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Co jeszcze można zyskać? Wysokie wynagrodzenie, tylko sprawdzone i bezpieczne miejsce pracy, ubezpieczenie od pierwszego dnia, wypłaty na czas, darmowy transport, wsparcie koordynatora z Polski i Niemiec przez cały okres zatrudnienia. Lepszych i bezpieczniejszych warunków nie znajdziesz nigdzie! 

Więcej dowiesz się na spotkaniu, które zorganizowane zostanie 27 października 2021 r. o godzinie 11:00 w Strzeleckim Ośrodku Kultury. 

Dane kontaktowe: Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k. Adres: ul. Wyzwolenia 4, 66-500 Strzelce Krajeńskie. Kontakt: 95 739 7999, 95 739 7998, biuro@praca-efekt.pl. 

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content