Już w piątek Finał Miss Polski 2021. O koronę walczy strzelczanka

Paulina Węglarz obroniła w tym roku tytuł pierwszej wicemiss Ziemi Lubuskiej. Jako jedyna Lubuszanka będzie reprezentować nasze województwo w finale Miss Polski. A finał już w najbliższy piątek. Dodatkową atrakcją będzie tego dnia występ strzelczanina Dariusza Kowalewskiego, który wystąpi w roli choreografia i tancerza! Nie można tego przegapić. 

24-letnia strzelczanka w 2020 r. wywalczyła tytuł pierwszej wicemiss Ziemi Lubuskiego. W tym roku go obroniła i dostała się do ćwierćfinału Miss Polski. Jak sama przyznaje, w castingu kwalifikującym do półfinału konkurencja była ogromna. – W ćwierćfinale wzięło udział około 200 dziewczyn. Natomiast do półfinału dostało się tylko 48. Udało mi się zakwalifikować do tego etapu razem z dwiema dziewczynami z województwa lubuskiego. Było to dla mnie ogromnym osiągnięciem i powodem do radości – opowiada Paulina Węglarz. – Po trzech dniach wyjątkowo w tym roku finałowy skład wybierało tylko jury. I stało się coś, co przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Dostałam się do finału Miss Polski. Niestety jako jedyna z naszego województwa. Uważam, że każda z dziewczyn zasłużył na to tak samo mocno, niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Jednak nasze relacje dalej pozostały bardzo dobre – dodaje. Szczerze też przyznaje, że otrzymuje wsparcie od koleżanek z ćwierćfinału.

Finał Miss Polski odbędzie się w Nowym Sączu w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego. Będzie można go obejrzeć 20 sierpnia w Polsacie o godzinie 20:00. – Mogę tylko obiecać, ze zrobię wszystko, co w mojej mocy, by godnie reprezentować moje województwo. Dziękuję wszystkim za wsparcie – podsumowuje strzelczanka. 

Dodatkową atrakcją podczas piątkowego finału będzie występ Dariusza Kowalewskiego, tancerza i choreografa. W takiej właśnie podwójnej roli wystąpi w telewizji Polsat nie tylko podczas finału Miss Polski, ale też dzień później na Miss Supernational 2021.

 

rt

 

fot. archiwum prywatne/ Facebook Pauliny

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content