Studio Fotograficzne WAWFoto Studio zaprasza

artykuł sponsorowany

Potrzebujesz dobrego zdjęcia do dokumentu ? Chcesz uwiecznić piękne chwile na fotografii ? Wszystkie fotograficzne marzenie spełni  WAWfoto Studio, gdzie czeka fotograf z pasją, miła atmosfera i wysokiej klasy sprzęt fotograficzny.

WAWfoto ma swój początek w 2009 r., ale WAWFoto Studio działa od lipca 2020 roku. Profesjonalnie wyposażone studio oraz szeroki pakiet usług,  stawiają to miejsce w czołówce województwa  lubuskiego. Sesje plenerowe, studyjne, rodzinne, biznesowe, czy ślubne to tylko część usług, które proponują swoim klientom.

W studio możliwe jest wykonanie zdjęć dobranych do każdego rodzaju dokumentów typu dowód osobisty, paszport czy legitymacja szkolna.  Istnieje również możliwość wywołania na miejscu zdjęć z dowolnego nośnika, na wybranym rodzaju papieru i formacie. 

Cieszące się coraz większą popularnością sesje studyjne,  rodzinne, tematyczne, sesje dziecięce, czy ciążowe, są idealną pamiątką i prezentem dla najbliższych na różne uroczystości. 

WAWFoto Studio oferuje również możliwość wykupienia vouchera, który można podarować  w formie prezentu, a tematyka sesji ustalana jest już z obdarowanym. 

Studio otwarte jest w dni robocze od 10 do 14 oraz w godzinach ustalonych indywidualnie  z klientem. 

W ofercie jest ponadto przegrywanie kaset VHS oraz  wypożyczanie fotobudki na różne okazje. 

Studio mieści się w Strzelcach Krajeńskich przy ulicy Zachodniej 20 (nad sklepem Hydronik), numer telefonu 668 820 016.  Na miejscu jest możliwość płatności kartą.  Zapraszamy również na profil facebook-owy, gdzie można obejrzeć sesje w wykonaniu WAWFoto Studio. 

Profil Facebook https://www.facebook.com/wawfoto

 

red. 

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content