PROFESJONALNA KSIĘGOWOŚĆ DLA KAŻDEGO

artykuł sponsorowany

Koniec roku to idealna okazja, aby zmienić lub znaleźć nowe biuro rachunkowe. Jeśli chcesz powierzyć sprawy księgowe i kadrowo-płacowe profesjonalistom, to ten adres jest dla Ciebie. MK Expert Biuro Rachunkowe oferuje nie tylko prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości, ale też rozliczenia PIT-u z kraju i zagranicy, szkolenia oraz wiele innych usług.

MK Expert Biuro Rachunkowe w listopadzie tego roku obchodziło 10-lecie działalności. Pracownicy Biura to osoby z kilkunastoletnimi, a nawet kilkudziesięcioletnimi stażami pracy w księgowości, którzy posiadają wyższe wykształcenie kierunkowe oraz certyfikaty Ministerstwa Finansów. Systematyczny udział w licznych szkoleniach pozwala być na bieżąco ze wszystkimi zmianami podatkowymi. – Każdy rok przynosi nowe zmiany podatkowe, tak będzie też w 2021 roku, ale my jesteśmy ze wszystkim na bieżąco i nasi klienci mogą być pewni, że niczego nie przeoczą, powierzając nam swoje sprawy księgowe i kadrowo-płacowe – mówią właściciele firmy Marek i Katarzyna Maroszkowie.

Zakres usług biura obejmuje głównie kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT) oraz sprawozdań finansowych, obsługę spaw kadrowo-płacowych, przygotowanie PIT-ów rocznych krajowych i zagranicznych. Biuro od kilku lat, w ramach współpracy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości, organizuje bezpłatne szkolenia, w których udział mogą wziąć przedsiębiorcy, ich pracownicy oraz osoby bezrobotne. Z oferty Biura korzystać mogą nie tylko firmy, ale też fundacje, stowarzyszenia czy osoby prywatne również te pracujące za granicą, które potrzebują porady księgowej czy też rozliczenia. Każdy może mieć pewność, że zostanie profesjonalnie obsłużony, a jego interesy będą w najlepszych rękach. Od wielu lat MK Expert angażuje się również w akcje charytatywne oraz wspiera lokalne inicjatywy.

– Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem i jednocześnie chcielibyśmy złożyć wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.

Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem – podsumowują właściciele.

Red.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content