Caritas zaprasza do udziału w akcji „Torba charytatywna”

Parafialny Zespół Caritas przy Parafii pw. św. Franciszka w Asyżu w Strzelcach Krajeńskich włącza się w akcję organizowaną przez Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej pn.: „Torba charytatywna”. Zainteresowani wypełniają taką torbę żywnością, czy innymi potrzebnymi produktami, a ta później jest przekazywana potrzebującym.

– Zapraszamy instytucje, osoby prywatne, firmy znajdujące się na terenie parafii do wypełnienia torby charytatywnej w produkty żywnościowe, środki czystości oraz chemię gospodarczą. Osoby, instytucje lub firmy deklarujące swój udział w akcji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 668 258 216; 692 676 046 lub 95 763-21-60 (plebania). Do zdeklarowanych dostarczymy po jednej torbie z logo CARITAS – informuje Józefa Paszkowska, wiceprzewodnicząca Parafialnego Zespołu Caritas. 

Ilość toreb z logo CARITAS jest limitowana, wynosi 10 sztuk dla każdego Parafialnego Zespołu. Wypełnione torby będzie można dostarczyć 11 grudnia (piątek) w godz. od 13:00 do 16:00 do świetlicy Caritas. – W przypadku trudności z dostarczeniem prosimy o kontakt telefoniczny, postaramy się o ich odbiór – mówi wiceprzewodnicząca. – Wypełnione przez Darczyńców torby zostaną przekazane osobom najbardziej potrzebującym z terenu parafii. Za okazany Dar Serca serdeczne Bóg zapłać! – dodaje.

red.

fot. Caritas

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content