Jarmark Strzelecki już jutro!

Już jutro czeka nas największa impreza w gminie! Jarmark Strzelecki połączony z Dniem Dziecka. Oj, będzie się działo!

Specjalnie dla najmłodszych Strzelecki Ośrodek Kultury przygotował cały szereg wspaniałych atrakcji! Będą gry i zabawy, malowanie twarzy, wesołe miasteczko, dmuchańce i wiele innych niespodzianek! Ale to nie koniec! Tego dnia na stadion przyjedzie sporo militarnych wozów, będą pokazy, konkursy, a także przejażdżki. Start o godzinie 15:30. Dodatkową atrakcją ma być zbiórka zużytych baterii, którą prowadzi firma Eloroc – każdy, kto dołączy do zbiórki, otrzyma prezent! 

Uważasz, że na stadion miejski trochę za daleko? Nic nie szkodzi! SOK proponuje darmowe podwózki wojskową ciężarówką. Pojazd będzie woził chętnych z Rynku Miejskiego na stadion i z powrotem. Brzmi świetnie, prawda?

Oczywiście, nie zabraknie występów artystycznych, a wśród nich prezentacje sekcji Strzeleckiego Ośrodka Kultury. No i wieczorne występ gwiazd – Łukasz Łyczkowski & 5 Rano, Sylwia Grzeszczak, a na sam koniec DJ Bizon i dobra nuta na zakończenie Jarmarku.

Jak przystało na Jarmark – możecie liczyć na stragany z jedzeniem, piciem, słodkościami.

A dla miłośników lokalnej piłki nożnej zagra Łucznik. Będzie to mecz o awans, więc warto być i kibicować. MKS Łucznik kontra GKP Kłodawa start o 15:00.

You may also like...

Skip to content