Przygotowani na medal

22 stycznia 2020 roku w budynku Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim odbył się V Lubuski Mityng Olimpiad Specjalnych w Gimnastyce Sportowej, na którą przybyli uczniowie z całego województwa. Nie zabrakło również reprezentantów z naszego miasta.

Reprezentantami oczywiście byli zawodnicy Klubu „Olimp”, których trenerami są Katarzyna Halasz i Dariusz Kamzelski. Impreza odbyła się w duchu fair-play oraz miłej atmosferze zgodnie z ideą Olimpiad Specjalnych, ale to forma i przygotowanie uczniów były najważniejsze. Świadczy o tym aż czternaście medali, które zdobyli strzelczanie. – Nasza drużyna była wspaniale przygotowana, co potwierdzili sędziowie, którzy przyznali naszym gimnastykom w czterech konkurencjach najwyższe noty i tym samym znaleźliśmy się na podium – mówi Dariusz Kamzelski.

Na podium tego spotkania stanęli: Nikola Wyrembek: ćwiczenia wolne – I miejsce, skok – I miejsce, równoważnia- II miejsce; Paulina Skonecka: ćwiczenia wolne – I miejsce, skok- I miejsce, równoważnia- I miejsce; Michał Fronczyk – ćwiczenia wolne – I miejsce, skok- I miejsce, równoważnia- I miejsce, drążek – I miejsce; Wojciech Holland – ćwiczenia wolne- II miejsce, skok- II miejsce, równoważnia- II miejsce, drążek – II miejsce.

AL

Fot. SOSW Strzelce Krajeńskie

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content