Strzelczanie wspierają Elę

Na ulicach naszego miasta, w restauracji, na portalach społecznościowych zbierane są środki finansowe na leczenie Eli Mierzwy, 22-letniej młodej kobiety z Brzozy chorej na raka jelita.

27 maja strzeleckimi ulicami podążały „dwie wróżki”: Angelika Piekarska i Winia Krawczyk, które w charakterystycznych różowo-czarnych strojach zbierały pieniądze na leczenie Eli. Po raz kolejny okazało się, że strzelczanie mają wielkie serca zawsze gotowe na pomoc. Dziewczyny uzbierały 1515,23 zł, 20 euro, 1 dolara i zdrapkę. Sobotnia zbiórka zaczęła się wczesnym rankiem i zakończyła się ogromnym sukcesem. – Z całego serca dziękujemy wszystkim strzelczanom za tak ogromne wsparcie….Za każdy grosz wyrzucony do naszych puszek. Jesteśmy przeszczęśliwe, że w zaledwie 6 godzin udało nam się zebrać prawie 1600 zł. Jak dla nas to ogromny sukces…Jedyne, co możemy powiedzieć to DZIĘKUJEMY! – mówi Angelika Piekarska.

28 maja odbyła się również zbiórka zorganizowana przez Bożenę Mrożek po Mszy przy kościele w Brzozie.

Strzelecka restauracja „U Przyjaciół” również postanowiła pomóc Eli Mierzwie w niecodzienny sposób. Cały dochód ze sprzedaży obiadów abonamentowych w dniu 29 maja przekazany został na leczenie młodej mieszkanki Brzozy.

Na chwilę obecną, Ela wciąż czeka na rejestrację w fundacji, wiec pomagać możemy poprzez wpłaty na jej prywatne konto :
Elżbieta Mierzwa
2/9 Brzoza 66-500 Strzelce Krajeńskie
NR 70203000451130000015498930
Kod SWIFT dla przelewów z zagranicy : PPABPLPK

Winia Krawczyk

Pomysłodawczynie akcji zbiórki pieniędzy dla Eli, Angelika Piekarska i Winia Krawczyk.

Angelika Piekarska

Angelika Piekarska

foto.archiwum prywatne – Angelika Piekarska

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content