Skład węgla i pelletu poszukuje pracowników

Artykuł z cyklu „Poznaj naszą firmę”

Kolejną firmą prezentowaną w naszym cyklu o lokalnych przedsiębiorcach jest Skład węgla i pelletu Piórki ze Zwierzyna. W związku z rozwojem zakładu pracę w nim znaleźć mogą kierowcy i pracownicy fizyczni.

O firmie: Skład węgla i pelletu Piórki znajduje się w dwóch lokalizacjach. Sprzedaż węgla firma prowadzi od 2009 roku, kiedy to otworzony został skład węgla w Zwierzynie. Zapotrzebowanie na produkty marki wzrosło i podjęto decyzję o otworzeniu punktu również w Gorzowie Wielkopolskim. Przedsiębiorstwo prowadzi także skup złomu. Firma zajmuje się sprzedażą węgla kamiennego w rozmaitych frakcjach (kostka, orzech, a także ekogroszek oraz miał z dostawą zakupionego opału) oraz brykietem Rekord i węglem czeskim. W trosce o środowisko naturalne rozszerzono ofertę o ekologiczny pellet (firma jest dystrybutorem kilku marek, posiada również pellet pod własną marką). Naczelną zasadą działania składu jest indywidualne podejście do każdego klienta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym i organizacyjnym pozwala im zrealizować każde zlecenie. Firma gwarantuje szybką obsługę, bez tracenia czasu w oczekiwaniu na załadunek.

Stanowiska na jakie można aplikować: Do pracy w składzie węgla Piórki poszukiwany jest kierowca samochodu dostawczego do 3,5 ton. Zakres obowiązków to załadunek węgla, rozładunek, transport węgla, pelletu i innych artykułów handlowych. Firma zatrudni również robotnika placowego, którego praca polegać ma na rozładunku i załadunku, segregacji artykułów handlowych i złomu oraz pracach porządkowych.

Umiejętności i wykształcenie pożądane przez firmę: Warunkiem koniecznym w przypadku aplikowania na stanowisko kierowcy jest posiadanie prawa jazdy kat. B, nie ma wymagań względem wykształcenia. Podobnie jeśli chodzi o robotnika placowego. Inne wymagania to: punktualność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność, komunikatywność.

Płaca i inne przywileje: Wynagrodzenie od 2.500 zł/brutto, umowa o pracę na czas określony, premie świąteczne, szkolenie, odzież robocza.

Dane pracodawcy:
PPUH Piórki Marcin Piórkowski, ul. Strzelecka 5a, 66-542 Zwierzyn, tel. 784-950-659 w godz. 8.00-17.00

Skład węgla zapewnia pracę na nowoczesnych maszynach. – foto.archiwum prywatne

Artykuł pochodzi z wydania papierowego Ziemi Strzeleckiej nr 15/2018

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content