Market poszukuje sprzedawców – kasjerów

Artykuł z cyklu: Poznaj naszą firmę

Kolejną firmą prezentowaną w naszym cyklu o lokalnych przedsiębiorstwach jest Kaczmarczyk Sp. z o.o. Pracę w nim znaleźć mogą przede wszystkim osoby posiadające predyspozycje do pracy w handlu.

O firmie:

Firma zajmuje się przede wszystkim dystrybucją żywności i drobnych artykułów przemysłowych na terenie gminy Strzelce Krajeńskie. Spółka powstała w 1995 roku. Działa we własnych obiektach oraz jednym wynajmowanym od spółdzielni mieszkaniowej, w którym to od 2011 roku działa sklep sieci „Piotr i Paweł”. Sklepy pod szyldem „Lewiatan” działają w miejscowościach Bobrówko, Ogardy oraz w Strzelcach Kraj. na Al. Wolności , dawna „Magda”, do spółki należy również kiosk „Małgosia”. Zatrudniamy średnio 60 – 65 pracowników. Współpracujemy z dużą grupą producentów żywności krajowej, od tych największych typu Morliny, a kończąc na lokalnych małych producentach, jak Masarnia Trzebicz, Masarnia Dobiegniew, Piekarnie „Koszyk”, „Zenard”, Sprawka, Krzus i Karbownik oraz pani Polaszewska oraz lokalnymi producentami rolnymi m.in. Graba, Sondej, Kmiotczyk, czy Surma.

Stanowiska na jakie można aplikować oraz umiejętności pożądane przez firmę:

Do pracy w markecie na stanowisko kasjer – sprzedawca aplikować mogą osoby zainteresowane pracą w handlu. Firma planuje zatrudnienie od września 3 pracowników.

Płaca i inne przywileje:

Zarobki nie odbiegają od oferowanych przez zachodnich operatorów handlu na polskim rynku. Firma gwarantuje legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szkolenia, odzież roboczą, fundusz socjalny i zakładową kasę pożyczkową.

Osoby zainteresowane pracą w spółce Kaczmarczyk z o.o. proszone są o kontakt:

z kierownikiem sklepu panią Agnieszką Ograbek. CV przynosić można bezpośrednio do sklepu „Piotr i Paweł” w Strzelcach, więcej informacji można również uzyskać pod numerem telefonu 95 76 33 010.

foto. red.

Artykuł pochodzi z wydania papierowego Ziemi Strzeleckiej nr 14/2018.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content