Zbiórka dla dzieci z oddziału onkologii

Bank Pluszowego Misia znów w akcji! Angelika Piekarska, która działa w ramach Banku, ogłosiła zbiórkę zabawek i książek dla dzieci z oddziału onkologii w Klinice Św. Mikołaja w Szczecinie.

Zbierane są wszelkiego rodzaju gry, puzzle, książki, materiały plastyczne, zabawki, czyli wszystko to, co może ucieszyć maluchy i trochę starsze dzieci z oddziału onkologicznego. Jak informuje organizatorka akcji, zbiórka idzie dobrze, włączają się nie tylko pojedyncze osoby, ale też ZUS oddział Strzelce, gdzie zorganizowano zbiórkę wśród pracowników.

– Na oddziale są również nastolatkowe, na tę chwilę najbardziej brakuje nam książek dla młodzieży do 18. roku życia, dlatego jeśli ktoś jeszcze chce się przyłączyć do akcji, to gorąco prosimy również o takie prezenty – podkreśla Angelika Piekarska.

Organizatorzy zbiórki apelują przy okazji do darczyńców, by nie przynosili zepsutych, starych zabawek, bo niestety czasem i takie „prezenty” się zdarzają. Dary zbierane są do końca lipca, a 13 sierpnia Angelika Piekarska uda się do kliniki, by obdarować dzieci prezentami. Miejsce, gdzie można przynosić podarunki: Salon fryzjerski Wioletty Dondaj, ul. Południowa 7, Strzelce Kraj.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content