Zapisz się na IV Piątkę na Rynku

Już 28 kwietnia odbędzie się czwarta edycja biegu „Piątka na Rynku” w Strzelcach Krajeńskich. Zapisy wystartowały. Nie ma więc na co czekać. Rejestracji można dokonywać poprzez platformę maratonczykpomiarczasu.pl.

Start oraz meta biegu usytuowane zostaną tradycyjnie na Rynku Miejski  im. Tadeusza Federa przy ulicy Ludowej. Trasa składać się będzie z dwóch pętli po ulicach miasta. W sumie biegacze mają do pokonania dystans 5 km. Zgłoszenia elektroniczne potrwają do 21 kwietnia. Jeśli pozostaną jeszcze wolne miejsca po zakończeniu elektronicznej rejestracji, będzie możliwość zgłoszenia się na bieg tuż przed jego startem. W tym roku organizatorzy szykują dla sympatyków biegania kolejne niespodzianki. Jedną z nich jest rozszerzenie zawodów o dodatkową kategorię, czyli wyścig dzieci. – W tym roku po raz pierwszy odbędzie się mini- „Piątka na Rynku” dedykowana specjalnie dla najmłodszych adeptów biegania. Zapraszamy małych sportowców, już od przedszkolaka. Zapisy już ruszyły. Zachęcamy ze swojej strony do wspólnej zabawy. Bieg „Piątka na Rynku” to nie tylko rywalizacja i wyścig, ale również doskonały sposób na aktywne spędzenie sobotniego popołudnia z rodziną – komentuje Paweł Kozłowski z KB Pento, organizator biegu.
Organizatorami czwartej edycji strzeleckiego biegu są KB Pento, UKS Gimnazjum, Urząd Miejski w Strzelcach Krajeńskich i Strzelecki Ośrodek Kultury.

Artykuł pochodzi z wydania papierowego Ziemi Strzeleckiej nr 6/2018.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content