Skorzystaj z dofinansowania na wymianę kotłowni z INSTALDOM

Artykuł sponsorowany

INSTALDOM to firma innowacyjna, która prężnie rozwija się na lokalnym rynku już od 4 lat, zaopatrując zarówno klientów indywidualnych, jak i specjalistów w dziedzinie montażu i instalacji C.O. i wod-kan. W ofercie INSTALDOMu znajdą Państwo największy wybór systemów hydrauliczno-sanitarnych w okolicy.

W związku z wejściem ustawy antysmogowej kotły zasypowe starej generacji, tak zwane „śmieciuchy” zostały wycofane z produkcji. Stare kotły mają zastąpić kotły ekologiczne 5 klasy i eco desing. – Do końca czerwca możliwa jest sprzedaż starych kotłów, lecz ich ilość jest już bardzo ograniczona i zostały ostatnie sztuki. Klienci, którzy o tej ustawie wiedzą kupują je na zapas mimo, że ich stary kocioł jest sprawny, a warto pomyśleć raczej o bardziej ekologicznym zakupie, którego zakup może być dofinansowany i w ostatecznym rozrachunku jest oszczędniejszy i zdrowszy dla nas i naszego otoczenia. W naszej firmie liczyć mogą Państwo na fachową obsługę i profesjonalne doradztwo w doborze kotła. Wkrótce w naszej siedzibie odbędą się kolejne dni otwarte, na których nie zabraknie prezentacja towarów sprzedawanych przez nas, na które już dziś zapraszam – mówi Sebastian Pietrzykowski, właściciel firmy. W marcu INSTALDOM wraz z firmą DEFRO zorganizował dni otwarte, prezentując kotły ekologiczne na pellet i ekogroszek z normą 5 klasy i eco desing, na które można uzyskać dofinansowanie. Można się o nie ubiegać w WFOŚiGW w Zielonej Górze, biorąc udział w programie „ Eko Mieszkaniec”.

W ofercie firmy znajdą Państwo ponad 50 kotłów dostępnych od ręki takich firm jak: DEFRO, TEKLA, ATMOS, METALFACH, KAMEN, LUMO, BUDERUS DE DIETRICH, JUNKERS SUNIER DUVAL i wielu innych, w ofercie także grzejnik c.o. i elektryczne, pompy ciepła, bojlery C.O. i elektryczne armaturę sanitarną, art. elektryczne, narzędzia hydrauliczne, hydrofory, przydomowe oczyszczalnie węże ogrodowe, systemy nawadniania trawników, systemy kominowe systemy wentylacji, wszelkiego rodzaju wyposażenie łazienek (armatura, baterie podtynkowe, kabiny, meble łazienkowe, stelaże podtynkowe WC), solidne narzędzia najlepszych marek, niezbędne przy każdym remoncie. Oczywiście wszystko jest zgodne z normami europejskimi, a zdatność do użytku została potwierdzona certyfikatami. Przy zakupach gabarytowych, do 25 kilometrów możliwy jest bezpłatny dowóz zakupionego towaru. – Posiadamy nową flotę samochodów, w tym jeden z nich wyposażony jest w windę załadowczą, dla bezpieczniejszego i łatwiejszego transportu towarów ciężkich i gabarytowych np. kotłów. Oferujemy sprzedaż ratalną. Zachęcamy do zapoznania się z oferowaną przez nas szeroką gamą produktów oraz do odwiedzenia nas podczas dni otwartych, które odbywają się u nas kilka razy w roku – dodaje właściciel.

KONTAKT: INSTALDOM, ul. Wodociągowa 14 (obok Stihl) 66-500 Strzelce Krajeńskie, tel. 690 830 640 e-mail: instaldom24@wp.pl, www.instaldom24.eu
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18, w soboty w godzinach 8-14.

Specjaliści, którzy byli dla Państwa dostępni podczas dni otwartych 10 marca, gdzie prezentowano kotły marki DEFRO.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content