Wyjątkowe miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o włosy!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Salon fryzjerski „Wiolka” to pomysł wykreowany z myślą o całej rodzinie, gdzie priorytetem jest komfort dzieci. Misją tego miejsca jest sprawienie, aby wizyta u fryzjera była doświadczeniem, które zechcą powtórzyć zarówno najmłodsi, jak i dorośli! Jego nowoczesny design, przyjazna atmosfera, profesjonalne fryzjerki oraz atrakcyjne ceny za wysoką jakość usług sprawią, że będziecie chcieli tam wrócić!

Wielu z nas zastanawia się, jak znaleźć idealnego fryzjera, który wykreuje nowy wizerunek, a wizyta w jego salonie będzie chwilą odpoczynku i relaksu? Rozwiązanie jest bliżej niż się wydaje. Doskonała lokalizacja w pobliżu centrum miasta, nowoczesny budynek i designerskie wnętrze kusi osoby pragnące zadbać o swoje fryzury. W przyjemnym wnętrzu odnajdujemy właścicielkę, panią Wiolettę Gasztych – osobę niezwykle dynamiczną i sympatyczną, która w swoim salonie spełnia swoje marzenia i od 15 lat realizuje życiową pasję, którą jest fryzjerstwo. Pani Wioletta stale rozwija swoją pasję, uczestniczy w wielu szkoleniach, otrzymuje nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia w swoim fachu. Ostatnio Salon „Wiolka” zdobył Certyfikat Mistrza Urody 2017 Gazety Lubuskiej w kategorii najlepszy Salon Fryzjerski powiatu strzelecko – drezdeneckiego.

„U Wiolki” od samego początku pracują kobiety całkowicie angażujące się w swoją pracę i traktujące zawód, jak pasję i powołanie. Ekipa doświadczonych profesjonalistek, które są specjalistkami w dziedzinie dopasowania odpowiedniej fryzury, zajmują się również doradztwem w zakresie stylizacji, doboru kosmetyków, a także pielęgnacji włosów.
Niezwykle istotną czynnością wpływającą na oczekiwany efekt wizyty w salonie fryzjerskim jest też dobrze wykonana koloryzacja. Podczas farbowania indywidualnie dobierany jest kolor – w taki sposób, aby współgrał on z odcieniem cery, kolorem i oprawą oczu oraz najchętniej stosowanym makijażem. Właścicielka postawiła sobie za cel, aby każda klientka czuła się z nowym odcieniem jak najlepiej, dlatego cały personel uważnie wsłuchuje się w indywidualne potrzeby i na tej podstawie proponuje odpowiedni kolor. Salon od lat korzysta z kosmetyków najwyższej jakości firm Artego i Lecher Professional.

Specjalnością salonu jest również praca z najmłodszymi klientami. Salon fryzjerski „Wiolka”, jako jedynym w Strzelcach wyszedł naprzeciw dziecięcym potrzebom i stworzył dla nich magiczną przestrzeń. – Nasi najmłodsi klienci mają do dyspozycji specjalnie zaprojektowane stanowisko auto, w których czas spędzony u fryzjera będzie prawdziwą przygodą – mówi Weioletta Gasztych, właścicielka salonu. Fryzjerzy „Wiolki” wzbudzają zaufanie dzieci, sprawiając, że milusińscy chętnie przychodzą na kolejne spotkania.

Salon fryzjerski „Wiolka” proponuje strzyżenia damskie i męskie, modelowanie włosów, koloryzację, wykonywanie fryzur okolicznościowych, keratynowe prostowanie, przedłużanie pielęgnacje i wiele innych zabiegów, dzięki którym poprawi się kondycja naszych włosów i nasze samopoczucie.

Do odwiedzenia wyjątkowego Salonu Fryzjerskiego zapraszamy na ulicę Wyzwolenia 4 w Strzelcach (Pasaż Kasztelański) w godzinach: poniedziałek 8.00 – 15.00, wtorek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 9.00 – 14.00.

Artykuł pochodzi z wydania papierowego Ziemi Strzeleckiej nr 18/2017.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content