Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpocznie Rok Akademicki

Po wakacjach do zajęć wracają słuchacze Uniwersytetu III Wieku w Strzelcach. Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego odbędzie się już jutro, tj. w czwartek 12 września o godzinie 11:00 w sali Strzeleckiego Ośrodka Kultury.

W trakcie uroczystości nie zabraknie części artystycznej, w której zaprezentuje się Chór Środowiskowy „Cantus Decus” i znany muzyk Mariusz Ambrożuk, a także poczęstunku. Słuchacze obejrzą prezentacje, zapoznają się również z planem działań na zbliżający się rok.

Dzień inauguracji będzie doskonałą okazją dla tych, którzy mają chęć przyłączyć się do organizacji, albowiem prowadzone będą zapisy. Warto wspomnieć, że czas spędzony z Uniwersytetem to czas sensownie zagospodarowany. Słuchacze uczestniczą w sekcji gimnastycznej oraz sekcji malarstwa i sztuki użytkowej, w zajęciach z języków obcych i obsługi komputera, a także w wykładach społeczno-zdrowotnych, wycieczkach krajoznawczo-turystycznych i imprezach okolicznościowych. Wszystkie te zajęcia niezwykle uzupełniają wiedzę ogólną, rozwijają pasję twórcze, pozwalają trwale utrzymać aktywność intelektualną i fizyczną, a także dają szansę nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content