Pieski szukają domów

Na nowych właścicieli czeka bardzo dużo psów i jest ich ogromna różnorodność. Każdy może wybrać takiego psa, który będzie odpowiadał mu pod względem temperamentu, charakteru, wielkości i wyglądu. Nie kupuj, przygarnij!

Żabka - suczka do adopcji
Terierkowata żabka poleca się do adopcji. Sunia jest wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona. To bardzo milusiński piesek, który lubi bawić się z człowiekiem. Toleruje inne pieski, nie toleruje natomiast kotów. Sunia sięga do połowy łydki i większa nie urośnie.

Godzuki

Godzuki to około 2-3-letni piesek. Troszkę w nim yorka, troszkę jamnika. Jest żywiołowy i pełen energii. Toleruje inne pieski. Jest grzecznym kawalerem. Piesek do adopcji będzie wydany wykastrowany i zaszczepiony.

Kontakt w sprawie adopcji 510984414.

Misia - suczka do adpocji

Misia to starsza sunia 10+. Jest grzeczna, cichutka, zachowuje czystość w domku. Jest wykastrowana. Sięga do połowy łydki. Szuka domku na jesień swojego życia.

Czaruś - pies do adopcji

Czaruś to bardzo spokojny, przytulaśny młody kawaler. Jest zaszczepiony, wykastrowany i zaczipowany. Ma około 2 lata. Toleruje inne pieski, z kotkami bywa różnie… Pięknie chodzi na smyczy, jest posłuszny. Piesek sięga prawie do kolan, większy nie urośnie. Zachowuje czystość w domku.
Kontakt w sprawie adopcji: Edyta tel. 510984414.

Adopcją psów zajmuje się organizacja społeczna Arka dla zwierząt.

Działalność stowarzyszenia można wesprzeć darowizną pieniężną:

Stowarzyszenie pomocy zwierzętom
„Arka dla zwierząt”
ul.Gorzowska 10
66-500 Strzelce Kraj
Nr konta do wpłat:
Bank BGŻ BN Paribas S.A.
PL18 2030 0045 1110 0000 0409 1920
Tytuł: Darowizna dla potrzebujących zwierząt
SWIFT GOPZPLPW

Organizację można również wesprzeć poprzez podarowanie karmy dla zwierzaków (kontakt poprzez wiadomości bezpośrednio do „Arki dla zwierząt” na fb).

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content