Najlepsi kolarze Polski w Strzelcach!

Już 2 lipca kolejna edycja Kryterium Ulicznego „Ognia i Czarów” w Strzelcach Krajeńskich.

Do naszego miasta przyjadą najlepsi kolarze z całej Polski. Zapowiada się wspaniałe widowisko. Kryterium umieszczone jest w kalendarzu imprez PZKol., a wyniki zaliczone zostaną do punktacji Chalange’u i do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski w kryterium ulicznym.

Kryterium zaplanowane na nadzielę 2 lipca odbędzie się na rundach o długości 2000 metrów przy ruchu całkowicie zamkniętym z pilotem policyjnym na motorze. 50% trasy to kostka brukowa. Zawodnicy w trakcie wyścigu nie stosują się do znaków drogowych, a grupy, przed którymi nie ma pilota wyścigu, powinny poruszać się prawą stroną ulicy.

Tego dnia mieszkańcy powinni liczyć z pewnymi utrudnieniami. – Ulice: Okrężna, Strzelecka, W. Polskiego, B. Chrobrego, W. Polskiego przy Spichlerzu, Rynek oraz PCK zostaną wyłączone z parkowania. Zamknięty zostanie odcinek k22 Chrobrego i W. Polskiego, Wyzwolenia od skrzyżowania z Okrężną w kierunku ronda, Okrężna, Strzelecka, W. Polskiego przy Spichlerzu i B. Saperów przy skrzyżowaniu z Ludową – informuje Mateusz Karkoszka. – Wyjazd z ulicy Zachodniej, A. Mickiewicza, Północnej, Katedralnej i Sienkiewicza będzie możliwy w trakcie przerw pomiędzy wyścigami. Wyjazd pojazdów będzie prowadzony pod nadzorem KPP w Strzelcach – dodaje wiceburmistrz.

Regulamin do pobrania:

R E G U L A M I N ELIMINACJI DO MISTRZOSTW POLSKI W KOLARSKIM KRYTERIUM ULICZNYM – „OGNIA I CZARÓW” STRZELCE KRAJEŃSKIE 2 LIPCA 2017

„Ziemia Strzelecka”, numer 13/2017.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content