Dziecko potrącone przez samochód

Dzisiaj, około godziny 15 w Strzelcach Krajeńskich na ulicy Wojska Polskiego,na oznakowanym przejściu dla pieszych, przy przystanku autobusowym doszło do potrącenia dziewczynki.

Dziecko zostało potrącone przez samochód osobowy marki volkswagena bora. Policjanci niezwłocznie podjęli czynności służbowe. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia natychmiast przetransportowała nieletnią do Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim – Na chwilę obecną wiemy, że obrażenia, które odniosła dziewczynka po wtargnięciu na jezdnię, nie zagrażają jej życiu i bezpieczeństwu – mówi rzecznik prasowy KPP w Strzelcach Krajeńskich, st. post. Mateusz Sławek.

Wiadomość z ostatniej chwili – Po przeprowadzeniu oględzin miejsca zdarzenia i po przesłuchaniu świadków okazało się, że winnym wypadku z udziałem pieszego był kierowca samochodu osobowego marki volkswagena bora, którym jest 33 – letni mieszkaniec Zwierzyna. Mężczyźnie zostało już odebrane prawo jazdy. Sprawa zakończy się w strzeleckim Sądzie Rejonowym. Nadal na miejscu wypadku trwają czynności służbowe – mówi rzecznik prasowy KPP w Strzelcach Krajeńskich, st. post. Mateusz Sławek.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content