Więził byłą dziewczynę

 Strzeleccy kryminalni zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który w jednym z bloków w Strzelcach więził byłą dziewczynę. Bił ją i groził śmiercią. 

W poniedziałek 22 lutego  strzeleccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kobiecie więzionej w mieszkaniu w jednym ze strzeleckich bloków. Zgłaszającą była koleżanka uwięzionej kobiety, która otrzymała od niej sms-a z prośbą o pomoc i od razu powiadomiła policję.

Mundurowi przybyli pod wskazany adres. Dłuższy czas pukali do drzwi, aż otworzyła im wystraszona młoda kobieta. Poinformowała policjantów, że agresywny mężczyzna uciekł przez okno. Dodatkowo zeznała, że ten więził ją, bił i groził pozbawieniem życia.

Mundurowi niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania 21-latka, który po kilkugodzinnej akcji wpadł w ręce mundurowych i został zatrzymany. Po przeprowadzonych czynnościach mężczyzna usłyszał zarzuty pozbawienia wolności, gróźb karalnych oraz spowodowania obrażeń ciała. Decyzją Sądu Rejonowego w Strzelcach Krajeńskich został on aresztowany na okres trzech miesięcy.

materiały prasowe KPP w Strzelcach Kraj.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content