Kolejna edycja MTB przed nami!

Już 9 lipca odbędzie się IV Maraton MTB Strzelce Krajeńskie.

Maraton zostanie przeprowadzony w Długiem. Odbędzie się on w ramach cyklu ogólnopolskiego Kaczmarek Electric MTB. Start i meta usytuowane będą na terenie Ośrodka Brata Krystyna.

Impreza ma charakter otwarty. Adresowana jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów, którzy klasyfikowani są w odrębnej kategorii Elita.

Do pokonania są 4 dystanse:
MINI – do 25 km
MEGA – do 50 km
GIGA – do 80 km
oraz MŁODZIK – do 10 km

– Dodatkowo rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty. Odbędą się także wyścigi dla dzieci z podziałem na kategorie wiekowe i płeć. Najmłodsi zgłaszają się w dniu startu – informuje organizator Rafał Chmiel.

Start wyścigu: godz. 11:00.

Organizator zapewnia:

-NAGRODY FINANSOWE w kategorii „ELITA” o łącznej wartości 5450 zł!
-Atrakcyjne nagrody rzeczowe!
-Po wyścigu konkurs z licznymi nagrodami dla wszystkich zawodników, do wygrania markowy rower MTB oraz komplet kół rowerowych.
-Pakiet startowy dla nowych zawodników
-Bufet na trasie oraz ciepły posiłek na mecie.
-Ubezpieczenie NW w ramach opłaty startowej.
-Każdy uczestnik, który ukończy wyścig, otrzyma pamiątkowy medal.

Maraton został wpisany do Kalendarza imprez PZKol 2017 i spełnia warunki umożliwiające start w nim zawodników posiadających licencje w kategorii elita.

Patronem honorowym i „twarzą” Grand Prix Kaczmarek Electric MTB jest Marek Konwa – Górski Szosowy Mistrz Polski 2005, wielokrotny Mistrz Polski w zawodach przełajowych i MTB, Wicemistrz Świata MTB Champery 2011, zdobywca 16. miejsca na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 r., 3. miejsca na Mistrzostwach Świata Przełaj Tabor 2010, 3. miejsca w klasyfikacji generalnej na Pucharze Świata MTB 2011 oraz wicemistrz świata U-21 w cross-country (2011).

Zgłoszenia do udziału w maratonie przyjmowane są na stronie Kaczmarek Electric MTB http://mtb.ke.pl/zapis-online-edycja-2017/. Szczegóły dotyczące trasy, regulamin są na stronie mtb.ke.pl.

ZAPISY ON-LINE trwają do środy 5.07.2017, godz. 16:00 oraz w dniu imprezy w Biurze Zawodów w godz. 8:00 – 10:30.

Organizator edycji:
Stowarzyszenie FSD Sport
Strzelce Krajeńskie, Południowa 19b.
Telefon: +48 698 628 112

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content