Od 25 lat dbają o nasze oczy

 

Od 1995 roku jesteśmy z Państwem jako lokalna firma, świadcząca usługi w trosce o dobre widzenie i zdrowie oczu.

Nasza działalność rozpoczęła się od przekształcenia w gabinet okulistyczny części mieszkania przy ul. Północnej w Strzelcach Krajeńskich. Po dwóch latach całe mieszkanie zmieniło się w mały rodzinny salon optyczny, gabinet lekarza okulisty i warsztat.

Od 2007 roku Gabinet Okulistyczny zyskał nową lokalizację przy ul. Wojska Polskiego. Pracownia optyczna z własną szlifiernią serwuje gotowe okulary w 30 minut. Dyplomowany rzemieślnik optyk Ryszard, poza zamiłowaniem do roślin i motoryzacji, chętnie spędza czas na majsterkowaniu. Jego złota rączka wyratowała wiele par okularów. Salon optyczny to ponad 800 opraw okularowych w stałej ekspozycji.

Gabinet okulistyczny dr Grażyny to miejsce przyjazne dla dzieci i dorosłych. Zapewnia profesjonalną pomoc w nagłych urazach, wnikliwą ocenę wady wzroku, a także wczesną diagnostykę schorzeń układu wzrokowego. Miłość do muzyki i kinematografii możecie zauważyć, gdy starannie dobranymi słowami i ze zmienną intonacją Pani doktor przedstawia diagnozę i zalecenia swoim Pacjentom.

Od 2017 roku na stałe do grona specjalistów dołączyła optometrystka Beata. Pod jej czujnym okiem dokonuje się większość doborów opraw okularowych, a także badania określające moce korekcji okularowej i soczewkami kontaktowymi. Jest wizjonerką. Jej kreatywność i zaangażowanie przyczyniło się do kolejnych zmian, które dokonują się w roku 2021! Otwarcie kolejnej specjalistycznej części salonu – Gabinetu terapii widzenia. Jest to cześć w której wykonujemy ćwiczenia wzrokowe ortoptyczne i optometrycznej (leczenie niedowidzenia, zeza, zaburzeń ruchów oczu). 

Od roku 2018 gościnne badania wzorku wykonuje optometrysta Filip. Konkretnie sprecyzowane rozwiązania i doskonała strategia badań to przypadłości wynikające z charakteru szachisty.

Świętując nasz jubileusz, chcemy zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnych przesiewowych badaniach wzroku dzieci od 6. miesiąca życia do 3. roku życia. Badania mają charakter badań profilaktycznych.Ocenie będą podlegały parametry funkcji układu wzrokowego, wczesne wykrycie wady wzroku oraz zeza. 

Zapisy na badania i szczegóły akcji znajdziecie na naszych mediach społecznościowych oraz w Salonie Optyk Szczepaniak.Badania będą prowadzone w naszym gabinecie przez cały czerwiec.Zapraszamy!

 

 

artykuł sponsorowany

 

{„source”:”other”,”uid”:”372791ED-789B-4292-B83A-0D17990D798D_1677610981334″,”origin”:”gallery”,”fte_sources”:[],”used_sources”:”{„version”:1,”sources”:[]}”,”premium_sources”:[],”is_remix”:false}

You may also like...

Skip to content