STRZELAŁ W CENTRUM DO KOBIETY

34-letni mieszkaniec Strzelec Krajeńskich w centrum miasta strzelał z broni pneumatycznej. Jedna metalowa kulka trafiła kobietę, która właśnie przechodziła przez przejście dla pieszych. Na szczęście skończyło się na siniaku.
Było sierpniowe popołudnie, ul. Chrobrego. Kobieta razem z mężem przechodziła przez przejście dla pieszych i nagle poczuła silny ból w okolicach pleców.
Jak relacjonują policjanci szybko zorientowała się, że najprawdopodobniej została postrzelona z broni, którą trzymał jeden z mężczyzn stojących kilkanaście metrów od przejścia dla pieszych.
Całe zdarzenie widział również policjant po służbie. Dzięki reakcji mężczyzna, który wystrzelił został złapany na gorącym uczynku. Na miejsce przyjechał patrol policji. Zatrzymana osoba okazała się recydywistą. Strzelczanin miał już na swoim koncie kilka przestępstw.
Postrzelona kobieta została trafiona w okolice pleców, dlatego skończyło się na zasinieniu.
– Mężczyzna został zatrzymany. Następnego dnia w trakcie przesłuchania usłyszał zarzut dotyczący narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. 34-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności – informują policjanci.
red

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content