OSTATNIA PROSTA

O kilka zdań na temat przygotowań drużyny LZS Bobrówko do rundy wiosennej, poprosiłem grającego trenera Jarosława Ostrowskiego.

Od połowy stycznia klub sportowy LZS Bobrówko rozpoczął przygotowania do wiosennej rundy rewanżowej sezonu 2021/2022. Zajęcia treningowe prowadzone przeze mnie odbywały się na „orliku” w Jarosławsku, ponieważ z powodu Covida-19 były trudności z uzyskaniem dostępu do hal sportowych. Dzięki sprzyjającej aurze, mogły odbywać się na wolnym powietrzu. Treningi prowadzone były dwa razy w tygodniu, a w weekendy rozgrywano mecze kontrolne. Często brakowało zawodników z podstawowego składu, dlatego wyniki tych spotkań były różne. W rozegranych dotychczas pojedynkach uzyskaliśmy następujące wyniki: LZS- Trzcińsko Zdrój 6:11, Pionier Zwierzyn- LZS 2:2 LZS- Uran Trzebicz 2:6 LZS – Klon Krzęcin 2:0
Jak to zwykle bywa po przerwach w rozgrywkach następują zmiany kadrowe. W zespole naszym pojawiły się nowe twarze w osobach Oliwiera Chybowskiego, Jakuba Stankiewicza i Pawła Starczyńskiego. Wszyscy ci chłopcy mają po 15 lat i już rozpoczynają karierę w seniorach. Po dwóch latach do drużyny powrócił Ernest Łyczko, który nie zapomniał jak się gra w piłkę i wykazuje solidną wolę walki na boisku. Czynimy też starania o pozyskanie zdolnego młodego bramkarza z Pomorzanki Jarosławsko. Niestety z drużyny ubył nam dobrze zapowiadający się Jakub Kamiński, który z powodu przygotowań do matury zawiesił grę w piłkę. Do rozpoczęcia rundy wiosennej pozostało nam dwa tygodnie, a więc przygotowania są już na ostatniej prostej. Pierwszy mecz rewanżowy rozgrywamy z drużyną Noteci Górecko w sobotę 19 marca- powiedział Jarosław Ostrowski.
J.C.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content