Turniej piłkarski o puchar burmistrza

21 sierpnia na boisku piłkarskim w Ogardach z okazji zakończenia wakacji został zorganizowany Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Strzelec Krajeńskich.   Do udziału  zgłosiły się 4. kluby:  Kłos Pełczyce, Łucznik Strzelce, Błękitni Dobiegniew i oczywiście LZS Muszelka. Turniej został objęty patronatem sportowym prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Gorzowie Wielkopolskim.

W pierwszym etapie  została utworzona jedna grupa rozgrywek, w ramach której prowadzone były mecze zespołów na zasadzie „każdy z każdym”. W ramach rozgrywki grupowej rozegrano 3 kolejki spotkań, w której drużyna LZS Muszelka zajęła drugie miejsce ustępując drużynie z Pełczyc, następnie została przeprowadzona faza pucharowa turnieju. W dwóch meczach półfinałowych spotkały się drużyny LZS Muszelki z Łucznikem Strzelce, gdzie lepszymi okazali się zawodnicy z Ogardów oraz Błękitni Dobiegniew z Kłosem Pełczyce,  gdzie wygrana padła dla zespołu Dobiegniewa. Błękitni kontynuowali dobrą grę, po rzutach karnych zdominowali Ogardy 5 do 2, wygrywając tym samym cały turniej. Poza Pucharem Burmistrza, który otrzymała wspomniana zwycięska drużyna z Dobiegniewa, zespół LZS Muszelka za zajęcie 2. miejsca otrzymał Puchar Starosty Powiatu Strzelecko- Drezdeneckiego, natomiast zespoły z Pełczyc i Strzelec Krajeńskich otrzymały Puchary Gminy Strzelce Krajeńskie.

– Turniej został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu burmistrza gminy Strzelce Krajeńskie Mateusza Federa, starosty powiatu strzelecko-drezdeneckiego Bogusława Kierusa i prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Grzegorza Rakieja, za co jako organizatorzy  serdecznie dziękujemy – mówi Damian Błochowiak. – Dziękujemy także za wsparcie sportowe turnieju, które świadczyła firma SALLER   Polska Dominik Łysak, obsadę sędziowską  stanowił  Krystian Zajdler oraz Robertowi Cylce i  Kamilowi Sroce  za ufundowanie posiłków i słodkiego poczęstunku dla uczestników.

AL

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content