BAUIMPEX – LATA TRADYCJI, DOŚWIADCZENIA I ZAUFANIA

Artykuł sponsorowany 

Firma Bauimpex to firma rodzinna, z wieloletnią tradycją, która cały czas się rozwija. To tu zadowoleni klienci od lat mogą liczyć na pełną obsługę swoich aut, w tym: ogumienia, mechaniki, klimatyzacji, czy gematrię 3D. Od listopada 2020 roku funkcjonuje również Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów z najwyższej jakości sprzętem. 

Firma swoje początki miała w 1990 roku. Założył ją śp. Janusz Charytonik. Rozwinął ją syn Jakub, który po ukończeniu studiów rozpoczął pracę w rodzinnym biznesie. Przez lata firma zyskała spore grono zadowolonych klientów. Obecnie należy do sieci Firstop pod nazwą Bauimpex.pl Jakub Charytonik, dzięki czemu możemy liczyć na konkurencyjne ceny i atrakcyjne promocje sezonowe. 

Bauimpex swoją ofertę kieruje do klientów aut osobowych, firm transportowych, właścicieli maszyn rolniczych czy budowlanych. Załoga składa się z 13 specjalistów, którzy gwarantują szybką i fachową realizację. Co ważne, serwis jest w pełni wyposażony. Bauimpex posiada również mobilny serwis dostępny 24 h na dobę. Oferta jest bardzo szeroka: to pełna obsługa ogumienia, pełna mechanika, geometria 3D (również dla marek takich jak Mercedes czy Iveco), pełna obsługa klimatyzacji, przechowalnia opon. Na miejscu znajduje się sklep stacjonarny, a w nim: foteliki samochodowe oraz akcesoria firmy Sparco, chemia samochodowa Sonax, akumulatory, opony, felgi. Wszystko to za konkurencyjne ceny, które są możliwe dzięki długiej obecności na rynku motoryzacyjnym. Firma prowadzi również wypożyczalnię busów. 

W listopadzie 2020 roku właściciel przeprowadził sporą inwestycję. Powstała Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów FSD/013/PA,B,T,E/h. Pracują w niej doświadczeni diagności, którzy do dyspozycji mają najwyższej jakości sprzęt pomiarowy. Dostępna jest nowoczesna linia diagnostyczna, czteropłytowa, co umożliwia obsługę samochodów z napędem 4×4. 

Jeśli klientowi zależy na szybkiej, ale fachowej obsłudze, powinien udać się pod ten adres: Bauimpex.pl Jakub Charytonik, Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów, ul.Gorzowska 17 ( za starym Nadleśnictwem). Jeśli jeszcze jeździsz na oponach zimowych, pamiętaj o zmianie ich na letnie. A może twoje opony już nadają się do wyrzucenia i potrzebujesz nowych? Albo musisz wykonać okresowy przegląd auta? To również ten adres jest dla ciebie! 

 

Bauimpex.pl Jakub Charytonik

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów

ul.Gorzowska 17 ( za starym Nadleśnictwem)

66 – 500 Strzelce Kraj

tel: 696 489 478 –  serwis

tel: PSKP – 606 339 205 , 888 640 201

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content