Sześciu nietrzeźwych w jeden weekend

Tylko w jeden weekend policjanci ze strzeleckiej drogówki zatrzymali 6 nietrzeźwych kierowców.

W sobotę 3 października około godziny 9 w Rokitnie policjanci zatrzymali 28-letnią kierującą seata, która miała w organizmie ponad promil alkoholu. Kobieta nie posiadała również uprawnień do kierowania.
Tego samego dnia mundurowi zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który jadąc osobowym peugeotem rozbił auto na drodze pomiędzy Sławnem i Strzelcami Krajeńskimi. Kierowca miał blisko dwa promile alkoholu.
W niedzielę 4 października kilkanaście minut po godzinie 9 mundurowi zatrzymali w Zwierzynie 60-letniego kierowcę, który jechał osobowym volkswagenem. Mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.
Minęły zaledwie dwa kwadranse i ten sam patrol drogówki, również w Zwierzynie, zatrzymał rowerzystę, który „wydmuchał” niemal promil alkoholu.
Tego samego dnia w Goszczanowie mundurowi przerwali niebezpieczną jazdę kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcy. Tym razem na policyjnej kontroli jazdę zakończył kierowca forda focusa. 55-latek miał w organizmie prawie dwa promile.
W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci zatrzymali w Żółwinie 27-kierowcę opla, który spowodował kolizję drogową znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu.

materiały prasowe KPP w Strzelcach Kraj.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content