Policja zatrzymała pięciu nietrzeźwych kierowców

 W miniony weekend na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego policjanci zatrzymali pięć osób, które kierowały po alkoholu.

-W sobotę (3 sierpnia) policjanci z Drezdenka zatrzymali osobowego seata, którego kierowcą był 37-latek. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie.

-Tego samego dnia w Dobiegniewie mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli 39-latkę. Kobieta kierowała peugeotem. Miała w organizmie niemal promil alkoholu.

– Niechlubnym rekordzistą okazał się 45 latek, który kierował samochodem osobowym volkswagenem. Mężczyzna miał w organizmie prawie trzy promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany do kontroli w Drezdenku przez miejscowych policjantów.

– 1,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca zatrzymany do kontroli drogowej w Trzebiczu. 40-latek oprócz tego, że był nietrzeźwy, to posiadał zakaz prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany i doprowadzony do strzeleckiej komendy.

– Ostatnim zatrzymanym nietrzeźwym kierowcą w czasie minionego weekendu był 27-latek, który siedział za kierownicą volkswagena polo. Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

materiały prasowe KPP w Strzelcach Kraj.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content