Udekorujemy Twoje marzenia

Artykuł sponsorowany

Dekoracje ślubne – w tym znakomicie realizuje się pracownia ślubna – Bortnowscy, która powstała by realizować pasje związane z florystyką i dekoracją. Tytuł Czeladnika pozwala im rzetelnie wykonać, każde nawet najbardziej nietypowe zlecenie. A spełnianie marzeń swoich klientów jest ich pasją.

Firma Pracownia Ślubna – Bortnowscy zajmuje się profesjonalną obsługą imprez w lokalach wielkopowierzchniowych, jak również imprez plenerowych tj. śluby (dekoracje sali weselnej, dekoracje pleneru, dekoracje namiotu i ogrodu, dekoracje kościoła i usc, dekoracje samochodu, dekoracje apartamentu, bukiety ślubne), eventy (sylwester i bale karnawałowe, studniówki, bale jubileuszowe, konferencje, imprezy firmowe, imprezy integracyjne dla firm, imprezy plenerowe, imprezy dziecięce pikniki, imprezy tematyczne), dekoracje uroczystości rodzinnych (chrzciny, komunie, imprezy dla dzieci, baby shower, jubileusze) oraz wypożyczanie dekoracji. – Oferujemy pełen pakiet usług florystycznych i dekoracyjnych – mówią właściciele.

Firma współpracuje ze szczecińską firmą Kwiatami Szyte, warszawską MadameDécor. oraz z lokalnymi firmami cukierniczymi, cateringowymi i fotograficznymi. Ich florystyka Joanna Bortnowska, jako jedyna na strzeleckim rynku posiada wykształcenie czeladnika florysty. Sam egzamin miała okazję zdawać przed Mazowiecką Izbą Rzemieślniczą, który odbył się w oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana w Wilanowie. Jej prace w 4 kategoriach zajęły czołowe miejsca. A ogólna punktacja pozwoliła na zajęcie I miejsca. Efekty jej pracy można było podziwiać na dwudniowej wystawie prac dyplomowych. W ostatnim czasie strzelczanka miała okazje udzielić kilku porad oraz wywiadu do świątecznego odcinka Mai w Ogrodzie i Akademii Ogrodnika w TVN. – Aktualnie mamy podpisane umowy na kilka większych realizacji w Szczecinie oraz duże wesele znanego sportowca, o czym na pewno dowiedzą się Państwo w najbliższym czasie. Cały czas rozwijam swoje umiejętności biorąc udział w wielu wydarzeniach florystycznych m.in. w warszawskiej szkole Małgorzaty Niskiej, gdzie w najbliższym czasie odbędzie się Amerykański Ślub, gdzie zostaliśmy zaproszeni do współpracy oraz Ślub live wraz z Greta Flowers.

Chcielibyśmy by i Państwo zaufali naszej firmie oraz doświadczeniu w organizacji i dekoracji ważnych w Państwa życiu uroczystości. Zrobimy wszystko, by spełnić Wasze oczekiwania, aby na zawsze pozostała dla Was pięknym wspomnieniem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia nas na naszym facebookowym fanepage „Pracownia ślubna” – mówią właściciele firmy.

Kontakt:
Kwiaciarnia Joanna – Olga Bortnowska
Ul. Cmentarna
66-500 Strzelce Krajeńskie
tel. 781 566 923

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content