Najlepsza szkoła nauki jazdy w powiecie

Artykuł sponsorowany

Szkoła Nauki Jazdy „BLACK” Grzegorza Kuchcińskiego została wyróżniona Brązowym Medalem OSK 2017 roku przez gorzowski Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego 9 lutego w zakresie egzaminów praktycznych kategorii „B”. Wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego kursanta, elastyczności i profesjonalizmowi, który cechuje ten ośrodek od lat.

Szkoła Nauki Jazdy „BLACK” istnieje na naszym rynku 2012 roku. Infrastruktura ośrodka jest dobrze rozwinięta. Szkoła posiada własny oświetlony plac manewrowy, nowoczesną salę wykładową, gdzie odbywają się stacjonarne wykłady i co najważniejsze instruktorów z ogromnym doświadczeniem i pasją. Ośrodek liczy 3 instruktorów i jednego ratownika medycznego. Instruktorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, dzięki czemu stale poszerzają swoją wiedzę. Przyszli kierowcy szkolą się na Fiatach, pojazdy te są tożsame z pojazdami egzaminacyjnymi. „BLACK” od początku działania był wyróżniany, za wysokie wyniki w szkoleniu i egzaminowaniu przez WORD Gorzów i Stowarzyszenie Wykładowców i Instruktorów. Przepis na sukces? – Nie mogę zdradzić przepisu na sukces, powiem tylko, że cenimy indywidualizm nauczania, każdy kursant jest traktowany indywidualnie, nie idziemy na ilość wyszkolonych kursantów, a na jakość szkolenia. Nacisk jest dopasowany do osoby szkolonej, bo każdy ma inne problemy za kółkiem, które uczymy się rozwiązać, ale podstawą jest solidne stacjonarne szkolenie, które kursanci odbywają w naszej siedzibie – mówi Grzegorz Kuchciński, instruktor, właściciel firmy.

Szkoła uzyskała w 2017 roku 50,44% zdawalności plasując nas na pierwszym miejscu w powiecie strzelecko –drezdeneckim, natomiast w Stowarzyszeniu Wykładowców i Instruktorów dało jej to drugie miejsce. Najważniejszy sukces to BRĄZOWY OSK ROKU 2017, nagroda przyznana przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim. – Zdobycie BRĄZOWEGO OSK 2017 ROKU jest dla nas „wisienką na torcie”. Jest to ogromne wyróżnienie, na które pracowaliśmy nie tyko w 2017 r. ale od początku powstania szkoły. Nagrodzenie naszego ośrodka przez WORD Gorzów to spora odpowiedzialność by nasze usługi były w dalszym ciągu na najwyżej poziomie. Staramy się, co roku podnosić poprzeczkę co widać przynosi wymierne rezultaty. Trzeba jednak powiedzieć, że ten sukces to przede wszystkim sukces naszych uczniów, że potrafili słuchać swoich instruktorów – my jesteśmy bodźcem do dalszych sukcesów – dodaje Grzegorz Kuchciński.

KONTAKT:
Szkoła Nauki Jazdy „BLACK” Grzegorz Kuchciński
ul. Wodociągowa 6, Strzelce Krajeńskie
tel. 511 904 500

Wśród zwycięzców i szkół wyróżnionych nie mogło zabraknąć Szkoły Nauki Jazdy „BLACK”, którą reprezentował właściciel firmy Grzegorz Kuchciński. – foto. WORD Gorzów Wlkp.

Artykuł pochodzi z wydania papierowego Ziemi Strzeleckiej nr 4/2018.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content