Prężnie rozwijająca się firma „AEK DESIGN” poszukuje pracowników

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Produkcja mebli wypoczynkowych, które następnie sprzedawane są na terenie całej Europy oraz w salonie firmowym w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, przyniosła firmie AEK ponad dwudziestosiedmioletnie doświadczenie w branży. Od 1991 r. zakład wykonuje produkcję zarówno w kategorii skórzanej jak i tkaninowej, a liczba zatrudnionych sięga ponad 200 osób. Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że pracę może znaleźć w niej wiele osób.

Początkowo firma była tylko zakładem szwalniczym szyjącym usługowo poszycia meblowe ze skóry. Z upływem czasu wymagania rynkowe zmusiły ją również do szycia poszyć z tkaniny. Rewelacyjne prognozy sprzedaży marki oraz dynamiczny rozwój firmy pozwolił na zwiększenie zatrudnienia, co może być dobrą informacją dla tych, którzy poszukują pracy.

Zakład skupia się na przygotowywaniu stanowisk dla SZWACZEK. Szycie pokrowców mebli tapicerowanych w tkaninie i skórze. Preferowane jest doświadczenie w branży meblarskiej jednak mile widziane są predyspozycje i umiejętności szycia na maszynie w celu przyuczenia do szycia tapicerki meblowej. W zależności od predyspozycji- zarobki kształtują się od 2800 – 6200 zł brutto. Pracę można zacząć od zaraz. W firmie obecnie przygotowywane są kolejne stanowiska pracy. Pracownicy będą zatrudniani na umowę o pracę. Osoby z wysokimi umiejętnościami zawodowymi posiadający między innymi takie cechy jak: kreatywność, rzetelność, sumienność, punktualność oraz zdolności przywódcze mogą awansować na szczebel kadry zarządzającej. Marka „AEK DESIGN” organizuje wewnątrz firmy kursy z zakresu obsługi maszyny i techniki szycia. Pracodawca gwarantuje pracownikom dojazd do miejsca pracy, istnieje również możliwość partycypacji w kosztach dojazdu. Obecnie firma poszukuje docelowo 50 – 70 pracowników. Dlaczego warto pracować w firmie AEK Design? Firma gwarantuje pracę w stabilnej firmie z bardzo dobrymi prognozami rozwoju. Pracę w systemie jednozmianowym na umowę o pracę pozwalającą rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Dla wyróżniających się pracowników istnieje możliwość awansu.

Artykuł pochodzi z wydania papierowego Ziemi Strzeleckiej z numeru 1/2018.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content