Chcesz pracować legalnie za granicą? Ta firma w tym pomoże!

Efekt to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych, personelu medycznego, opiekunek dla dzieci na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. Oferowane zarobki są bardzo wysokie, znajomość języka wymagana jest na poziomie komunikatywnym, wystarczą dobre chęci i uczciwe podejście do pracy.

Firma istnieje od 2011 roku. Przez ten czas aż 750 osób znalazło dzięki niej zatrudnienie. Obecnie na stałe zatrudnionych jest około 130 osób. Firma Efekt nastawiona jest przede wszystkim na dobro pracowników oraz zapewnienie kandydatom fachowej i kompleksowej obsługi. – Naszym celem jest dbanie o indywidualne potrzeby klienta oraz zadowolenie z pracy naszych pracowników. Zapewniamy kompleksową obsługę dla osób starających się o pracę oraz wsparcie i pomoc przez cały okres zatrudnienia – mówi Anita Bracik, właścicielka firmy Efekt.

Praca opiekunki lub opiekuna w Niemczech polega na kompleksowej obsłudze i pomocy w codziennych czynnościach osobie w wieku starszym w jej własnym domu. Firma oferuje legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, zarobki w granicach 1100 – 1500 euro „na rękę”, bezpłatny transport, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, sprawdzone miejsce pracy, elastyczną długość pobytu, terminowe wypłaty wynagrodzenia, pełen pakiet socjalny, ubezpieczenie NW, wsparcie koordynatora po stronie polskiej i niemieckiej podczas pobytu za granicą. – Obecnie zatrudniamy na warunkach polskich i niemieckich. Pracujące u nas opiekunki wybierają, w którym kraju chcą odprowadzać składki, czy na terenie Polski, czy na terenie Niemiec. 99% naszych pracowników ma opłacane składki w Niemczech. Zachęcam osoby pracujące „na czarno” bez umów, nielegalnie, by przemyślały naszą ofertę, spotkały się z nami i być może podjęły legalną pracę u nas. Poszukujemy również osób, które znają język niemiecki, pracowały już w tym zawodzie, a które być może chcą zmienić firmę ponieważ nie są zadowolone z obecnego pracodawcy lub oferty pracy. Jesteśmy uczciwi, mamy czytelne umowy, zawsze wypłacamy wynagrodzenie na czas, nie obiecujemy rzeczy niemożliwych – dodaje Anita Bracik.

Do współpracy firma zaprasza wszystkich tych, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie oraz podchodzą z sercem do swoich obowiązków. Jeśli ktoś nie zna języka obcego, to jest możliwość otrzymania niezbędnych materiałów językowych do samodzielnej nauki. Czasami nawet znajomość języka obcego nie jest wymagana. – Mamy wiele przypadków, w których opiekunki języka nie znają, ale udaje się nam znaleźć dla takich osób rodzinę, do której mogą wyjechać – mówi właścicielka firmy.

Do firmy Efekt można się zgłosić drogą mailową bądź pocztową, przesyłając aplikację CV na adres mailowy: opieka@praca-efekt.pl, telefonicznie + 48 95 739 79 98, albo osobiście do biura mieszczącego się w Strzelcach Krajeńskich, przy ul. Wyzwolenia 4 (Pasaż Kasztelański).
Firma Efekt rekrutuje na terenie całej Polski.

Artykuł sponsorowany

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content