Tancerze Remember the Feeling w Warszawskiej Operze Kameralnej

Tancerze Remember the Feeling – Marek Bratkowski i Dariusz Kowalewski – wystąpili na deskach Warszawskiej Opery Kameralnej w „Immanuel Kant” Leszka Możdżera. We wtorek 22 grudnia odbyła się prapremiera. 
Kolejne sukcesy i wyróżnienia to pozytywne konsekwencje występów w krakowskim teatrze. Strzeleccy tancerze są teraz angażowani do nowych przedsięwzięć. Tym razem, zdaniem reżysera, idealnie wkomponowali się w rolę tancerzy-marynarzy w operze w reżyserii Leszka Możdżera pt. „Immanuel Kant”. Strzelczanie nie musieli nawet przechodzić castingu.

We wtorek 22 grudnia odbyła się prapremiera.

Każdy wie, że opera różni się od musicalu, ale nie zdawałem sobie sprawy, że to zupełnie inny ruch sceniczny . Wszystkie dialogi śpiewane są operowo,  poznaliśmy więc pracę artystów operowych. Publiczność była zachwycona!

komentuje Darek Kowalewski.
O kolejnych terminach poinformujemy na stronie. Tymczasem już w pierwszy dzień świąt w kinach pojawią się „Córki dancingu”. W tym musicalu również możemy zobaczyć Darka Kowalewskiego i Marka Bratkowskiego. Film będzie wyświetlany w gorzowskim kinie.


Immanuel Kant Remember the Feeling

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content