Pierwsze urodziny Kwiaciarni „Florystyka u Dominika”

Artykuł sponsorowany

Wszystko zaczęło się 9 lat temu od marzenia o własnej, rodzinnej kwiaciarni. W marcu 2017 roku Państwo Cejmer zdecydowali się na otwarcie swojej pierwszej kwiaciarni w Strzelcach i był to strzał w dziesiątkę! Dziś są wiodącą firmą na naszym rynku w branży florystycznej, a ich profesjonalizm doceniają również klienci z całego województwa, czego dowodem jest zeszłoroczne zwycięstwo w plebiscycie Gazety Lubuskiej, gdzie zajęli I miejsce w kategorii „Mistrzowie handlu 2017”.

Od kilku miesięcy „Florystyka u Dominika” mieści się na ul. Słowackiego 18 naprzeciwko supermarketu „Piotr i Paweł”, tam też zamierza obchodzić swoje pierwsze urodziny, które odbędą się dokładnie 8 marca. W tym wyjątkowym dniu na klientów kwiaciarni czekać będzie słodka niespodzianka oraz bardzo atrakcyjne ceny. Kwiaciarnia ma bardzo kameralny charakter. – Staramy się, aby nasza kwiaciarnia były miejscem, gdzie każdy klient będzie czuł się wyjątkowo – mówi Roman Cejmer, właściciel. Znaleźć w niej można szeroki wybór kwiatów ciętych, doniczkowych, sztucznych czy artykułów dekoracyjnych, a zawsze pełni inwencji i zapału właściciele służą podpowiedziami, jak skorelować rodzaj i charakter kupowanych kwiatów z charakterem imprezy, wnętrza czy obdarowywanego. Do swoich klientów przychodzą również z pomocą w chwilach trudnych i pomagają im w piękny sposób pożegnać bliskich. Kwiaciarnia przygotowuje bukiety kondolencyjne, wieńce, wiązanki pogrzebowe oraz dekoracje nagrobne gwarantując świeżość kwiatów i wysoką jakość wykonania. Załoga kwiaciarni ma zawsze dla swoich klientów do zaproponowania wiele ciekawych nowości z zakresu florystyki, wszystko dzięki kursom i szkoleniom, w których zawsze z chęcią uczestniczą, by móc potem zaspokoić wszystkie florystyczne oczekiwania swoich klientów. „Florystyka u Dominika” rozwija się prężnie, dzięki czemu zatrudniona została nowa florystka. – Poszukujemy nowych pracowników, wszystkie osoby pełne zapału i chęci do pracy zapraszamy do kontaktu. Reszty nauczymy – mówi entuzjastycznie właściciel. Kwiaciarnia oferuje również swoim klientom dekorację kościołów, aut, sal, wykonuje bukiety ślubne i okolicznościowe. – Wybierz datę i miejsce, a my zajmiemy się oprawą Waszego wyjątkowego dnia, który zostanie na długo w Waszych wspomnieniach – dodaje właściciel.

Kwiaciarnia realizuje zamówienia i przygotowuje aranżacje kwiatowe z wielką dokładnością i precyzją, zachowując najwyższe standardy florystyczne. Wyróżnia ich staranność, konkurencyjne ceny, 100% zaangażowania, wrażliwość estetyczna i chęć wypełniania radością swoich klientów oraz ich bliskich. Kwiaciarnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00 (w sezonie letnim: 8.00 – 20.00), w sobotę 8.00 – 16.00. Działa w niej również darmowa poczta kwiatowa na terenie Strzelec Krajeńskich.

Zapraszamy!!!

„Florystyka u Dominika”
ul. Słowackiego 18, Strzelce Krajeńskie
tel. 508 199 396

Artykuł pojawi się w czwartkowym wydaniu Ziemi Strzeleckiej nr 4/2018.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content