Kolejne sukcesy KSW Vataha

Świetny występ zawodników KSW VATAHA na XIII Mazovi Cup International, łącznie zdobyli 16 medali.

7 grudnia w Tarczynie pod Warszawą zawodnicy KSW VATAHA z trenerem na czele wystartowali w Pucharze Europy, zdobywając 7 złotych, 4 srebrne i 5 brązowych medali.  Udział w zawodach wzięło blisko 400 zawodników. A tak wyglądają wyniki:

Marta Rogin złoto w formule UFR, K1 light oraz w PF, Bartosz Czerwik złoto w formule K1 light oraz brąz w UFR, Kornelia Drelich złoto w formule UFR, brąz w soft kalaki oraz brąz w PF, Aleksandra Roszak srebro w formule PF oraz brąz w soft kalaki, Piotr Rozpędek złoto w formule PF oraz srebro w soft kalaki, Tomasz Sztylka srebro w formule PF oraz srebro w soft kalaki, Igor Sulowski brąz w formule UFR, Adam Kulczycki złoto w formule PF.

Następnego dnia wystartowali w VII Wielkopolskich Mistrzostwach Mikołajkowych w Taekwon-do w Gostyniu.- To był ostatni turniej w 2019 roku – mówi Adam Kulczycki. –  Wszystkim zawodnikom, tym debiutującym i tym startującym po raz drugi, gratuluję ducha walki i życzę dalszej motywacji do treningu – dodaje trener. Z tego turnieju przywieźli 5 złotych, 7 srebrnych i 9 brązowych medali.  – Dziękuję rodzicom za wsparcie i doping naszych zawodników podczas turnieju oraz sympatykom klubu za zaangażowanie i poświęcony czas w rozwój naszego klubu – mówi Adam Kulczycki.

AL

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content