Poszukiwany obywatel Hiszpanii!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich prowadzą poszukiwania 30-letniego obywatela Hiszpanii. Mężczyzna w poniedziałek 29 kwietnia 2019 r. około godz. 22:30 wyszedł z domu w miejscowości Ogardy na spacer z psem i do chwili obecnej nie ma z nim żadnego kontaktu. 

30-letni Pablo Alonso Suarez we wtorek 29 kwietnia br. około godziny 22:30 wyszedł z domu w miejscowości Ogardy na spacer z psem. Jednak do domu wrócił jedynie pies rasy sznaucer miniaturka. Od tamtej pory z mężczyzną nie ma żadnego kontaktu.

Pablo Alonso Suarez ma 180 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała, na zębach ma aparat. Ubrany był w białą kurtkę z czarnym zamkiem z kieszeniami u góry, w białą koszulkę z krótkim rękawem (z nadrukowanymi bananami), krótkie spodenki marki reebok koloru białego i czarno-niebieskie trampki, na ręku miał czarny zegarek.

Osoby, które mogą mieć informację o zaginionym mężczyźnie, proszone są o kontakt z KPP w Strzelcach Kraj tel. 095 76 30 811,. pod numerem telefonu 997 lub 112.

KPP w Strzelcach Kraj.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content