Specjaliści od dobrego widzenia

Artykuł sponsorowany

Rodzinna firma państwa Szczepaniaków od ponad 20 lat dba o wzrok mieszkańców Strzelec Krajeńskich, pobliskich gmin, a także powiatów. Trzyosobowy zespół zapewnia kompleksową obsługę, fachowe doradztwo, wiedzę i doświadczenie z zakresu kilku specjalizacji.

Optyk – dopasuje odpowiednią oprawę okularową, biorąc pod uwagę moce korekcji okularowej, wygląd i gust klienta oraz charakter wykonywanej pracy. Wielokrotnie ratuje oprawy po uszkodzeniu, wtedy też przeprowadza ich renowację. Dobierze odpowiednie soczewki okularowe, zaproponuje uszlachetnienia oraz oszlifuje soczewki do wybranej przez Państwa oprawy. Wszystkie okulary wykonujemy na miejscu, dzięki czemu mamy możliwość zapewnić dobre widzenie w niecałą godzinę.

Okulista – przeprowadzi szczegółowe badanie narządu wzroku, zarówno jeśli chodzi o funkcję widzenia, jak i biologiczne możliwości. Oceni dno oka, strukturę soczewki i siatkówki oka, zbada ciśnienie wewnątrzgałkowe, co pozwoli na zdiagnozowanie m.in. zaćmy, AMD i jaskry. Prowadzimy badania okulistyczne dorosłych oraz dzieci od 3. miesiąca życia. Świadczymy również usługi pierwszej pomocy w przypadku urazów i stanów nagłych.

Optometrysta – specjalista zajmujący się diagnostyką i korekcją wad wzroku, diagnostyką i terapią zaburzeń widzenia u dzieci i dorosłych. Jeśli zauważasz u siebie pogorszenie widzenia, zbyt szybkie zmęczenie oczu, rozdwojenie i zamazywanie obrazu jest to specjalista dla Ciebie.
Jeśli jesteś zainteresowany korekcją wady wzroku za pomocą soczewek kontaktowych – dopasujemy, przeszkolimy i skontrolujemy, by było to bezpieczne.

Ortoptysta – diagnozuje w przypadku zezowania, „uciekania oka”, niedowidzenia, zaburzenia widzenia przestrzennego i ruchomości oczu. Przeprowadzi terapię indywidualną lub w małej grupie.

Aby zapewnić Państwu dobre widzenie, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, codziennie od godz. 10. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz na naszą stronę Facebook, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie aktualne informacje.

Kontakt:

ul. Wojska Polskiego 2c, Strzelce Krajeńskie,

📞Tel. 660954019

www.facebook.com/OptykSzczepaniak

Beata Szczepaniak

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content