Niemożliwe dla nich nie istnieje

Artykuł sponsorowany

Zakład Kamienarsko – Betoniarski Ryszard Jasek na terenie naszej gminy działa od 1991 roku, czyli już 27 lat, wciąż wzmacniając swoją pozycję, będąc liderem w branży na lokalnym rynku.

O firmie: Rozpoczynając działalność, firma skupiała się na produkcji nagrobków lastrykowych i granitowych, by w późniejszym czasie, po rozbudowie zakładu i zakupie nowych maszyn oraz urządzeń, pokazać pełną gamę elementów granitowych. Dziś zakres świadczonych usług dla klientów to szeroki asortyment i wysoka jakość. Firma wykonuje np. blaty granitowe i marmurowe do kuchni i łazienki, obudowy kominków, schody zewnętrzne i wewnętrzne, parapety, tablice pamiątkowe, ale, jak zaznacza właściciel firmy, nagrobki nadal zajmują ważną część produkcji. W związku z prowadzoną działalnością powstała spółka „DOLOMIT”, która w swej ofercie posiada także kamienie ogrodowe z całego świata. – Tak duży wybór kamieni jest bardzo pomocny przy aranżacji ogrodu, skweru, pomoże przy zagospodarowaniu terenu – mówi Ryszard Jasek. – Staramy się, aby zadowolenie klientów było naszym celem w pracy z kamieniem. Mottem firmy jest: „Niemożliwe – dla nas nie istnieje” – dodaje. Spectrum prac jest przeogromne i spotkać je można w naszym mieście na co dzień. Firma wykonała m.in. zegar słoneczny na strzeleckim rynku, grającą ławkę Jerzego Bywalca, ołtarz i prezbiterium w kościele w Górkach Noteckich, czy ołtarz i posadzki granitowe w kościele św. Franciszka z Asyżu. Firma od wielu lat z sukcesem podbija rynek polski oraz zagraniczny m.in. w Szwecji, Niemczech, Irlandii czy Wielkiej Brytanii. Zakład obecnie zatrudnia 10 osób. – Chciałbym podziękować moim współpracownikom, bo to również dzięki ich pracy i sumienności pozyskaliśmy renomę i prestiż – podsumowuje Ryszard Jasek.

Stanowiska, na które można aplikować:
Firma posiadająca nowoczesny park maszynowy otwarta jest na nowych pracowników, którzy potrafią wnieść nowe spojrzenie na rozwój zakładu. – My chętnych nauczymy pracy w kamieniu, damy nowy zawód – kamieniarz – mówi przedsiębiorca.

Płaca i inne przywileje:
Firma gwarantuje kursy i szkolenia dokształcające, przyjazne i bezpieczne warunki pracy w Strzelcach, pracę na nowoczesnych maszynach i urządzeniach, premie świąteczne i noworoczne, uprawnienia na wózek widłowy, dodatkowe wynagrodzenie za pracę w soboty i godziny nadliczbowe, umowa o pracę.

Kontakt: Zakład Kamieniarsko- Betoniarski Ryszard Jasek, ul. Cmentarna 5a, 6 i 12, 66-500 Strzelce Krajeńskie, e-mail: , www.kamieniarstwo-jasek.pl, tel. 601 92 15 76.

Foto. Ryszard Jasek

Artykuł pochodzi z wydania papierowego Ziemi Strzeleckiej nr 3/2018.

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content