Majówka już za progiem!

Długi weekend i sporo atrakcji w Strzelcach

W czasie zbliżającego się długiego weekendu mieszkańcy Strzelec nie powinni się nudzić. Już jutro (piątek) młodzież z LO, jak co roku, wręczy nagrody dla najbardziej zasłużonych nauczycieli w różnych kategoriach – w Strzeleckim Ośrodku Kultury odbędą się kultowe „Heliosy”. W tym roku Liceum Ogólnokształcące przygotowuje wydarzenie pod nazwą „Rataj School Musical”. Standardowo nie zabraknie występów artystycznych na najwyższym poziomie! Przygotujcie się, heliosowa gala zaczyna się o 10:30.

13119012_458738964323043_6646957377658623401_n

30 maja (sobota) przenosimy się na Rynek Miejski, gdzie miejsce będzie mała druga „Piątka na Rynku”. Uczestnicy mają do pokonania dystans 5km, oczywiście jak w najlepszym czasie – jest o co walczyć, dla najlepszych uczestników sponsorzy ufundowali wiele ciekawych nagród! Zamiast biec, chcesz przejść? Nie ma sprawy! Bieg jest dla wszystkich. Będzie więc możliwość nie tylko biec, ale także wziąć udział maszerując w formule Nordic Walking.
START: godz. 15:00

piatkanarynku_2bwww

TRASA BIEGU:

Trasa I piątka na rynku

Wreszcie przyszedł czas na upragniony piknik majowy. Póki co pogoda nie dopisuje, a czynniki atmosferyczne mogą być nie do końca zadowalające.. Należy uzbroić się w ciepłe ubrania, parasol, dobry humor i przede wszystkim rodzinę i bliskich! W niedzielę, 1 maja na Rynku Miejskim od godziny 15 na scenie zaprezentują się artystyczne zespoły muzyczne: Soul Fire, Four Feel Fine, Wodny Patrol, Singin’ Birds, Cocktail Boys. Na zakończenie dla najbardziej roztańczonych zagra DJ. Ponad to nie zabraknie również zabaw i atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

PLAKAT_MAJ_1www

balony2www

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest WOLNY.

Zapraszamy!

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content